فهرست
رویس: رونالدو می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز باشد
رویس: رونالدو می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز باشد

رویس: رونالدو می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز باشد

آی اسپورت- مارکو رویس، هافبک دورتموند و تیم ملی آلمان می‌گوید که تیم ملی کشورش مقابل کریستیانو رونالدو باید بسیار مراقب باشد.

شاگردان یواخیم لو در اولین بازی خود به مصاف پرتغال خواهند رفت و قصد دارند با کسب پیروزی مقابل آنها و غنا و آمریکا، به عنوان صدرنشین از گروه صعود کنند.

رویس که اولین جام جهانی اش را تجربه می‌کند، به تمجید از کاپیتان پرتغال که بهترین گلزن تاریخ این کشور است پرداخت و همچنین گفت که تمام بازی ها در برزیل سخت خواهد بود.

او در مصاحبه ای که توسط Puma ترتیب داده شده بود، گفت: \"پرتغال تیم بسیار قدرتمندی است که بازیکنان فوق‌العاده ای دارد، مثل کریستیانو رونالدو. او می‌تواند به تنهایی سرنوشت یک بازی را مشخص کند.

یورگن کلینزمن، سرمربی آمریکا نیز تجربه ی خوبی دارد و تیم مستحکمی ساخته است. همانطور که در جام جهانی 2006 دیدیم، او می‌تواند تیمش را تا مرحله های بالا پیش ببرد.

آنها حریف آسانی نخواهند بود.\"

انتظار می‌رود که مارکو رویس از کلیدی ترین بازیکنان آلمان باشد و او می‌گوید که همیشه ایمان داشته که می‌تواند در جام جهانی حاضر باشد و بتواند با آلمان قهرمان جهان شود.

او گفت: \"بله البته، همیشه ایمان داشتم که در جام جهانی بازی خواهم کرد. باید به خودت ایمان داشته باشی. ایمان داشتن ضروری است، نه تنها در فوتبال بلکه در زندگی روز مره.

البته به کمی شانس هم نیاز است، همینطور استعداد و تمرکز. ولی مسلما به ایمان نیاز دارید. این اولین جام جهانی من است و بسیار با انگیزه هستم.می‌خواهم نقش بزرگی در این جام ایفا کنم و در بیشترین بازی ممکن حضور پیدا کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-31 12:15:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر