فهرست
درگیری شدید مهاجمان سابق استقلال/ نظری: جواب اولادی را بدهم شخصیتم زیر سوال می رود!/ اولادی: نظری در حد جواب دادن نیست!
درگیری شدید مهاجمان سابق استقلال/ نظری: جواب اولادی را بدهم شخصیتم زیر سوال می رود!/ اولادی: نظری در حد جواب دادن نیست!

درگیری شدید مهاجمان سابق استقلال/ نظری: جواب اولادی را بدهم شخصیتم زیر سوال می رود!/ اولادی: نظری در حد جواب دادن نیست!

آی اسپورت- روز گذشته بود که مهرداد اولادی بازیکنی که به نظر دیگر در استقلال جایی ندارد در یک مصاحبه ی جنجالی اعلام کرد محمد مهدی نظری با واسطه ی فردی در استقلال بازی می کرده است.
پس از آن بود که نظری در پاسخ به اولادی عنوان کرد این بازیکن با کادرفنی هم دعوا داشته است و باید علت بازی نکردنش را در جای دیگری جست و جو کنیم.

مهرداد اولادی دقایقی پیش در گفتگو با فارس دوباره به صحبت های نظری پاسخ داد و گفت: این بازیکن دو سال است به فوتبال آمده و در مورد همه چیز نظر می‌دهد.همه می‌دانند که این آقا  به چه شکل وارد فوتبال شده و حالا باید بگویم اصلا در حدی نیست که برایش مصاحبه کنم!

 اگر او گفته من به کادر فنی توهین کردم دروغ محض گفته چون من هم قبول دارم قلعه‌نویی شخصیتی نیست که بشود به او توهین کرد. من با مجید صالح مشکل داشتم و این مشکل در انزلی آغاز شد. در بازی با ملوان در بین نیمه قلعه‌نویی با ما حرف زد و در حالی که داشتیم به زمین می‌رفتیم صالح در گوش قلعه‌نویی حرفی زد که همین موضوع باعث شد سرمربی استقلال همان جا من را تعویض کند.


 

مهاجم استقلال تاکید کرد: من هم خیلی از این موضوع ناراحت شدم و مقابل قلعه‌نویی با صالح جر و بحث کردم اما توهینی در کار نبود.آدمی هم نبودم که پشت سر کسی حرف بزنم بلافاصله بعد از تعویضم جلوی چشم همه بازیکنان با او حرفم شد که همه هم شاهد هستند توهینی به هیچکش نکردم.

به هر حال مثل اینکه حرف‌های من خیلی برای دوستان سنگین شده و وقتی حقیقت را گفتم موش خودش را از سوراخ بیرون کشید! همه می‌دانند نظری به شکلی در ترکیب استقلال بازی می‌کرد و یک آقا همه کارهای او را انجام می‌داد. آقای نظری امسالت را هم می‌بینیم بعد ببینم چه صحبتی داری!


محمد مهدی نظری که از تیم استقلال جدا شده و به گسترش فولاد پیوسته است دقایقی پیش در گفتگو با آی اسپورت درباره این اظهارات اولادی گفت: اگر پاسخ صحبت های اولادی را بدهم شان و شخصیت خودم را زیر سوال برده ام. من این بازیکن را به خدا واگذار می کنم. همه می دونند ایشون از نظر فنی مشکل داشت و مشکلات دیگری هم داشت. وقتی آقای قلعه نویی ایشان را بازی نمی دهد چه ارتباطی به من دارد؟! باز هم می گویم ایشان را به خدا واگذار می کنم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-31 12:57:29
نظر دهید

۳ نظر
ابیته
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
من به شخصه یک موی گندیده نظری رو با صد تا امثال اولادیها عوض نمیکنم.
-
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۲
مشکلات دیگری داشت یعنی چی؟می خوای بگی بازیکن استقلال شیشه می کشیده؟
مری
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۹
نظری قهرمانننننننننن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر