فهرست
دایی در کنفرانس؛ به این داوری‌ها عادت داریم
دایی در کنفرانس؛ به این داوری‌ها عادت داریم

دایی در کنفرانس؛ به این داوری‌ها عادت داریم

آی اسپورت – علی دایی در نشست خبری خود بعد از باخت تیمش به استقلال از داوری این بازی گلایه کرد. صحبت‌های دایی را بخوانید:

  • بازی خوبی را تماشا کردیم و هر دو تیم در نیمه اول موقعیت های خوبی خلق کردند. ما بعد از گل اول می توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم اما این اتفاق رخ نداد و ما گل مساوی را بر اثر یک اشتباه بچه گانه دریافت کردیم. بعد از گل اول، داوری تغییر کرد و چند صحنه از کارت زرد دادن به آنها گذشت تا استقلال راحت بازی کند. همام باید اخراج می شد اما این اتفاق رخ نداد. نیمه دوم استقلال بهتر بازی را شروع کرد اما در زمانی که ما مسلط تر بودیم، داور پنالتی گرفت. داور چهارم به من گفت، داور می گوید هند شده است. بعد از بازی با هماهنگی با ناظر داوری، حرف خود را عوض کردند و گفتند خطا رخ داده است. ما در دقیقه آخر می توانستیم گل مساوی را بزنیم اما دروازه بان استقلال یک عکس العمل خیلی خوب داشت. حق ما شکست نبود و باید بازی با مساوی تمام می شد. به تیم استقلال و بازیکنان خودم تبریک می گویم. تلاش می کنیم برای بازی های بعد اشتباهات خود را تکرار نکنیم.
  • ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم و شانس گل دوم هم داشتیم. صحنه ای که ترابی نتوانست ضربه بزند، اگر گل می شد ما راحت تر بازی می کردیم. اگر بعد از گل دوباره بازی را ببینید، داوری فرق کرد. تمامی 50-50 به نفع استقلال زده شد. بازیکنان ما می پریدند سر بزنند اما داور خطای ما را می گرفت. بعضی از بازیکنان ما خیلی زود خسته شدند. دشتی تا زمانیکه در زمین بود خوب بود و گلزنی کرد. امروز می توانستیم بهتر بازی کنیم اما نشد.
  • به این داوری ها عادت کردیم. اعتراض هم بکنیم، محروم و جریمه می شویم. بازی با نفت مسجد سلیمان آن بلا سر ما آمد اما من جریمه شدم. داوری دست ما نیست و انشاالله قضاوت ها بهتر شود. وجدان بزرگترین محکمه برای همه ما است. بعد از بازی من و داوران و بازیکنان باید ببینیم چه کاری انجام دادیم تا مسیر بهتر شدن را با همدیگر پیش ببریم.
۲ ۷  
آی اسپورت
2018-10-19 18:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
Salar
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
دایی اگه یه بازی از داور شاکی نباشه عجیبه
بنیامین
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
برو بابا ذلت خوشه
کل نیم دوم تا قبل گل توپ تو زمین استقلال نمی‌آوردید
مرد حسابی از روز روشن تر بود صحنه پنالتی
عادت کرده به هوچی گری
حسین آبی
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
اخه پنالتی به اون تابلویی مرد همیشه معترض
علی
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
واقعا کسی نیست توی کنفرانس بلند بشه و برینه هیکل این احمق؟؟،
یجوری حرف میزنه انگار ۹۰ دقیقه حمله میکرده
بابا سه تا خورده توی تیر دروازه ات و چندتا توپ خراب شد،باید ۵ تا میخوردی راحت،بعد در مورد داوری حرف میرنی؟؟؟،،،واقعا گاوه
مربیای بزرگم به باختشون اعتراف میکنن ولی این یابو اصلا شعور اعتراف به بد بودن تیمش رو نداره ،،،واقعا جز غلدر بازی و غرور هیچی نداره توی مربیگریش،،،این اگه پول نداشت هیچی نبود خدا شاهده
امیر
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
اون خبرنگار که سوال میپرسه نگران داوری ها نیستن احیانا شعور و فهم فوتبالی داره یا یه ادمیه که قلم و شرفشو فروخته
استقلال قهرمان
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
استقلال امروز بدون ایراد بازی کرد امیدوارم در بازیهای بعدی هم به این روند ادامه بده
محسن
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
من خودم در صحنه اول،و موقعی که بازی را طبق روال میدیدم گفتم خطا نبود اما در حرکت اهسته خطا کاملا مشخص بود،وانگهی بازیکن استقلال مصدوم و تعویض شد.بی چی اعتراض داری؟در ضمن،آمار خطاهای دو تیم نشان میدهد که اگر جانب داری بوده ،این جانبداری به نفع کی بوده!!!! در یکی دو صحنه(که البته مهم هم نبود)به دلیل نگاه کردن بازیکن استقلال به بازیکن سایپا خطا گرفت!!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر