فهرست
سوال روز/ مگویان مصدوم است یا قهر کرده؟
سوال روز/ مگویان مصدوم است یا قهر کرده؟

سوال روز/ مگویان مصدوم است یا قهر کرده؟

آی اسپورت- مدت زیادی از آخرین بازی هرایر مگویان برای استقلال می گذرد. مدافع میانی ارمنستانی که این فصل مجبور شد در سمت راست خط دفاع بازی کند و نمایش قابل قبولی داشت. مگویان آخرین بار در بازی استقلال و سپاهان بود که در ترکیب آبی ها دیده شد و بعد از آن به دلیل مصدومیت، رنگ زمین چمن را ندید. این روزها شایعه شده مگویان مصدوم نیست و به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالباتش دور از تمرین است و گفته تا پول نگیرد، این شرایط را عوض نمی کند.

ادموند اختر، بازیکن سابق استقلال و مدیربرنامه های مگویان اما این شایعه را تکذیب می کند:«اگر فکر می ‌کنید هرایر مگویان قهر کرده، بد نیست سری به کلینیک باشگاه استقلال بزنید و این سوال را بپرسید که چرا او  از صبح تا شب در کلینیک دکتر نوروزی فیزیوتراپی می ‌کند. این بازیکن مصدوم است و فعلا شرایط تمرین کردن ندارد. کدام بازیکنی است که دوست نداشته باشد جلوی السد، پرسپولیس، الاهلی و التعاون بازی کند. هرایر می ‌توانست تیم را در سفر به دبی همراهی کند اما با تشخیص دکتر نوروزی و برای اینکه مصدومیتش تشدید نشود در تهران ماند تا مراحل آخر درمانش را پشت سر بگذارد». 

اختر درباره زمان برگشتن مگویان به میادین می گوید:«مگویان مراحل آخر درمانش را پشت سر می‌ گذارد و احتمالا در بازگشت استقلال از عمان به تمرینات اضافه خواهد شد».

۳    
آی اسپورت
2017-02-21 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر