فهرست
تمرین روز ششم؛ آماده برای بازی با ترکیه
تمرین روز ششم؛ آماده برای بازی با ترکیه

تمرین روز ششم؛ آماده برای بازی با ترکیه

آی‌اسپورت- بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در ششمین روز اردوی آماده‌سازی خود در ترکیه به تمرینات خود ادامه دادند. بازیکنان تیم ملی عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در ششمین روز اردوی آماده‌سازی خود در ترکیه زیر نظر کارلوس کی‌روش به تمرین پرداختند.

این تمرین به مدت ۹۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان تیم ملی برنامه‌های تاکتیکی کی‌روش در دو فاز دفاع و حمله مرور کردند. در این تمرین سرمربی تیم ملی با شبیه‌سازی حریف، سطح آمادگی ذهنی و بدنی بازیکنان را برای حضور در جام جهانی بالاتر برد.

در ۲۰ دقیقه نخست تمرین امروز نمایندگان رسانه‌های گروهی حضور داشتند و ضمن گفت‌وگو با امید ابراهیمی، وحید امیری، علیرضا جهانبخش و امیر عابدزاده تمرین امروز ملی‌پوشان فوتبال ایران را پوشش خبری و تصویری دادند.

عارف محمدوند بازیکن دهه ۸۰ پرسپولیس و تیم ملی نیز امروز با حضور در تمرین تیم ملی ضمن تماشای برنامه آماده‌سازی تیم ملی با کارلوس کی‌روش به گفت‌وگو پرداخت و ضمن قدردانی از او برای دستاوردهایش در فوتبال ایران برای تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی آرزوی موفقیت کرد؛ او همچنین با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز گفت‌وگو کرد.

تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه از ساعت ۲۲:۴۵ به وقت تهران در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ترکیه می‌رود؛ دیداری که نخستین رویارویی تیم‌های ایران و ترکیه پس از ۴۴ سال است.

 

سایت فدراسیون فوتبال

۲    
آی اسپورت
2018-05-26 23:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر