فهرست
تلاش سیتی برای حفظ آگوئرو؛ مسی، سلاح مخفی بارسا برای مذاکره با مهاجم آرژانتینی
تلاش سیتی برای حفظ آگوئرو؛ مسی، سلاح مخفی بارسا برای مذاکره با مهاجم آرژانتینی

تلاش سیتی برای حفظ آگوئرو؛ مسی، سلاح مخفی بارسا برای مذاکره با مهاجم آرژانتینی

آی اسپورت- بدون شک بارسلونا می‌خواهد سرخیو آگوئرو را در تابستان به نوکمپ بیاورد. لئو مسی دوست دارد کنار او بازی کند و مدیران آبی اناری ها نیز از حضور او استقبال می‌کنند. نه فقط برای خوشحال کردن مسی، بلکه  به خاطر کیفیت‌های فوق‌العاده ی مهاجم آرژانتینی.

انتقال او به بارسلونا البته خبر جدیدی نیست و حدود دو سال است که این شایعه مطرح است و اگر تا به الان اقدامی از طرف بارسا انجام نشد، دلیلش این بود که آنها بازیکنان مورد نیازشان را در اختیار داشتند.

بارسلونا مذاکرات را شروع کرده است. آنها مستقیما این کار را انجام نداده‌اند بلکه از طریق واسطه ها ارتباط برقرار کرده‌اند. البته سرخیو نیز با این انتقال مخالفتی ندارد ولی منچسترسیتی هیچ تمایلی به از دست دادن ستاره ی خط هجومی اش ندارد. سوال اینجاست که آیا آنها می‌توانند بارسلونا را تا پایان نقل و انتقالات از سرخیو دور نگه دارند یا نه زیرا به پنجره ی نقل و انتقالات به تازگی شروع شده است.

فران سوریانو بگیریستیان، از اعضای کادر فنی سیتی، با او صحبت کرده‌اند و به او هشدار داده‌اند که بارسلونا و مسی به او برای این انتقال فشار خواهند آورد. به او گفته شده که مهم‌ترین تکه ی پازل پروژه ی سیتی او است آنها می‌خواهند تیم را بر اساس او بسازند. اگر منچسترسیتی قهرمان لیگ قهرمانان شود، آنگاه او از طرف تمام دنیا تمجید خواهد شد و احتمال بردن توپ طلا برایش به وجود خواهد آمد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-31 13:58:59
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۶
سیتی؟؟؟قهرمان چمپیونز لیگ؟؟؟عمرا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر