فهرست
میزگرد ESPN؛ لیورپول-سیتی، کدام می‌برد؟
میزگرد ESPN؛ لیورپول-سیتی، کدام می‌برد؟

میزگرد ESPN؛ لیورپول-سیتی، کدام می‌برد؟

آی‌اسپورت-  لیورپولی ها برای اینکه هنوز هم شانسی برای قرار گرفتن در 2 تیم برتر لیگ جزیره داشته باشند چاره ای جز برد در این دیدار مهم ندارند. یورگن کلوپ در کنار ژوزه مورینیو تنها مربیانی هستند که توانسته‌اند چهار بار تیم‌های پپ را شکست دهند و کلوپ امیدوار است با حفظ این روند تعداد بردهایش برابر پپ را افزایش دهد. آدام بوگدن، جردن هندرسون و ناتالی کلاین از بازیکنان غایب لیورپول هستند. دانیل استوریج، محمد صلاح و‌ آلبرت مورنو هم شرایط شان برای بازی کردن مشخص نیست. 

در آن سو سیتزن ها با 62 امتیاز و مقتدرانه در صدر لیگ جزیره قراردارند. شاگردان گواردیولا برای تداوم صدرنشینی خود باید تیمی را قربانی کنند که در هفته‌های گذشته  دوباره پا گرفته و بارقه هایی از لیورپول قدرتمند را از خود نشان داده است. آبی های شهر منچستر در 6 بازی اخیرشان صاحب 5 پیروزی و یک تساوی شده اند. در بازی رفت شاگردان پپ موفق شدند در دیداری یک طرفه با نتیجه قاطع و پر گل 5 بر صفر قرمزهای شهر آنفیلد را با شکست بدرقه کنند ولی اینبار باید به مصاف تیم متحول شده لیورپول که این روزها نتایج خوبی را کسب می کند برود. از طرفی تقابل کلوپ با تیم‌های پپ همواره چه در لیگ آلمان و چه در لیگ انگلستان جذاب و دیدنی بوده و بدون شک بازی امروز هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.بنجامین مندی، فیل فودن، گابریل خسوس و وینسنت کمپانی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سیتزن ها در این بازی نیستند.

Steve Nicol
۰۰:۰۰

میزگرد کارشناسان espn را در فاصله چند ساعت مانده به سوت آغاز بازی لیورپول-سیتی را می‌بینید. کارشناسان این تلویزیون بازی را پیش‌بینی کرده‌اند و البته به طرح موضوعات فنی به استقبال این بازی رفته‌اند. 

۳    
آی اسپورت
2018-01-14 18:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر