فهرست
گزارش روز : اتحاد و صمیمت معیار اصلی سابه یا در انتخاب لیست آرژانتین ، شایسته سالاری حلقه مفقوده در آلبی سلسته
گزارش روز : اتحاد و صمیمت معیار اصلی سابه یا در انتخاب لیست آرژانتین ، شایسته سالاری حلقه مفقوده در آلبی سلسته

گزارش روز : اتحاد و صمیمت معیار اصلی سابه یا در انتخاب لیست آرژانتین ، شایسته سالاری حلقه مفقوده در آلبی سلسته

آی اسپورت - با وجود اینکه 5 روز از شروع تمرینات تیم ملی آرژانتین می گذرد اما همچنان واکنش ها ،  تردیدها و انتقادات نسبت به بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم به چشم می خورد.

بخصوص این مساله روی بازیکنان فاز دفاعی بیشتر از مناطق دیگر دیده می شود. یکی از بازیکنانی که در لیگ آرژانتین عملکرد خوبی نداشت و خیلی ها فکر می کردند که از تیم ملی دور شده سرخیو رومرو دروازه بان اصلی تیم ملی آرژانتین است .

با این وجود سابه یا وی را به تیم ملی دعوت کرد . وی در این رابطه می گوید : \" واقعا از مربی و بازیکنان تیم ملی ممنونم. من فصل خوبی نداشتم و نتوانستم بازی های زیادی را انجام دهم. اما از اطمینانی که سابه یا به من کرد و ایمانی که به من داشت متشکرم. تا زمانی که اسامی تیم ملی اعلام نشده بود ، بسیار مظطرب بودم \"

\" خوشحالم که جزوی از این گروه هستم . گروهی با کیفیت چه از لحاظ فوتبالی و چه از لحاظ شخصیت انسانی. در راس همه سرمربی تیم. در این گروه همه احساس صمیمیت می کنیم و هیچ مشکلی بین بازیکنان دیده نمی شود \"

\" به طور مثال می توانم از لیونل نام ببرم. مسی انسانی فوق العاده است که هیچگاه به گونه ای رفتار نمی کند که از دیگران متمایز است. در جام جهانی قدم به قدم جلو می رویم ، تا جاییکه امکان داشته باشد و همه توانمان را برای قهرمانی خواهیم گذاشت \"

به اسامی بازیکنان دعوت شده که نگاهی می اندازیم متوجه می شویم که اصل شایسته سالاری خیلی رعایت نشده است . بازیکنانی در این لیست دیده می شوند که سال موفقی را پشت سر نگذاشته بودند با این وجود سابه یا همچنان روی آنها حساب باز کرده است.

از صحبت های رومرو نیز می توان اینگونه برداشت کرد که سابه یا روی گروهی از بازیکنان تکیه کرده که سالها در کنار هم بازی کرده اند و اتحاد و صمیمت بیشتری بین آنها وجود دارد.

ریسک دعوت از بازیکنان جدید به تیم ملی و کسانی که خیلی با جو آلبی سلسته آشنا نبوده اند می توانست ریسک خطرناکی در آستانه جام جهانی باشد. سابه یا 2 ژوئن لیست نهایی خود را اعلام خواهد کرد .

با وجود همه انتقادات ، لیست فعلی علی رغم غیبت چند بازیکن شایسته ، لیست معقول و قدرتمندی به نظر می رسد.


منبع : OLE


     
آی اسپورت
2014-05-31 15:15:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر