فهرست
داوید لوئیز: این رسمی است؛ من را بازیکن پاری سن ژرمن بدانید
داوید لوئیز: این رسمی است؛ من را بازیکن پاری سن ژرمن بدانید

داوید لوئیز: این رسمی است؛ من را بازیکن پاری سن ژرمن بدانید

آی اسپورت- داوید لوئیز، مدافع ملی پوش برزیلی، تایید کرد که انتقالش از چلسی به پاری سن ژرمن را باید رسمی دانست و اعلام کرد از حضور در فوتبال فرانسه هیجان زده است.

باشگاه فرانسوی هفته گذشته پیشنهادی 49 میلیون یورویی برای خرید لوئیز به چلسی ارائه داد و اکنون این ملی پوش برزیلی تایید کرد از شروع فصل جدیدی در دوران حرفه ای بسیار هیجان زده است.

او به اکیپ گفت:\" بله، این مرحله جدیدی در زندگی من است؛ یک پروژه جدید و در یک کشور جدید با زبانی جدید. من از حضور در چلسی بسیار راضی بودم. من جام های مهمی با این باشگاه به دست آوردم و دوستان زیادی پیدا کردم. همه با من رفتار خوبی داشتند اما فکر می کنم به پایان یک دوره رسیدم.

من اکنون دوران تازه ای را در پاریس آغاز می کنم. خیلی راضی هستم. وقتی بازار نقل و انتقالات باز شود، این خبر اعلام خواهد شد و همه مدارک امضا می شوند اما ما می توانیم صحبت کنیم و همه چیز را تایید کنیم. این رسمی است. من به پاری سن ژذمن پیوستم و از این اتفاق بسیار خوشحال هستم.

همان طور که قبلا گفتم، این یک موهبت است. من در باشگاه هایی بزرگ و در شهرهایی زیبا بازی کردم. اکنون می توانم چیزهای بیشتری در مورد پاری سن ژرمن یاد بگیرم.  

نمی توانم ناراضی باشم. باید از این اتفاق لذت ببرم و به بهترین شکلی که می توانم برای پاری سن ژرمن بازی کنم. سعی می کنیم به اهداف مان برسیم، جام های مختلفی را فتح کنیم و نشان بدهم که چه توانایی هایی دارم. این چیزی است که می خواهم در پاری سن ژرمن به آن برسم.\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-31 16:21:15
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
فقط میتونم بگم که از رفتنت خیلی ناراحت شدم٠اما برای تمام کارایی که برای چلسی کردی ازت ممنونم٠موفق باشی٠٠٠٠
tohid bozorgi
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۴
همون بهتر که نیای بارسا پول پرست
-
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۸
گلی که یه ضرب تو بازی اول جلوی منچستر زد هیچوقت یادم نمیره. خداحافظت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر