فهرست
عابدینی:انتخاب بازیکن وظیفه کمیته فنی است نه سرمربی!/ دایی اسطوره پرسپولیس است،موفقیتش را می خواهیم
عابدینی:انتخاب بازیکن وظیفه کمیته فنی است نه سرمربی!/ دایی اسطوره پرسپولیس است،موفقیتش را می خواهیم

عابدینی:انتخاب بازیکن وظیفه کمیته فنی است نه سرمربی!/ دایی اسطوره پرسپولیس است،موفقیتش را می خواهیم

آی اسپورت - امیر عابدینی که همیشه دوست دارد متمایز از دیگران باشد  و به همه بفهماند اطلاعاتش از همه بیشتر است  بعد از جلسه کمیته فنی  بیشتر از همه حرف زد.این اتفاق در حالی رخ داد که قرار بود فقط استیلی با خبرنگاران مصاحبه کند و خودش هم روی این نکته تاکید داشت!

در اولین جلسه کمیته فنی باشگاه چه گذشت؟

ما در این جلسه ایرادهایی به آیین‌نامه وارد کردیم و قرار شد آن را به هیات مدیره بازگردانیم تا اصلاحات انجام شود و در صورت مصوب شدن کار را ادامه خواهیم داد.

احتمال دارد این کمیته به کار خود ادامه ندهد؟

 هر چیزی احتمال دارد. ابزار کار باید برای یک کار در اختیار باشد، یک جاهایی گرفتاری‌های قانون تجارت است که باید این گرفتاری‌ها برطرف شود و تا هفته آینده این گرفتاری‌ها باید حل شود.

احتمال دارد که این کمیته پایدار بماند ؟

 بگذارید ابتدا کمیته شکل بگیرد تا بعد پایدار بماند. اگر قالبی برای حمایت وجود نداشته باشد، گفته می‌شود که آن چیزی را که بلدم و از علم و تجربه در اختیار دارم، ارائه می‌کنم .اگر خوب استفاده شد چه بهتر و اگر هم خوب استفاده نشد که هیچ.کمیته می‌خواهد بر اساس شرح وظایف کار کند و شکل و قالبی داشته باشد زیرا مردم از کمیته فنی توقع دارند و می‌گویند شما برای چه کاری آمده‌اید. یک زمانی بحث حمایت است اما این حمایت باید قالب داشته باشد و در قبال مسوولیتی که به ما واگذار می‌شود پاسخگو باشیم. این بحث تفکری و علمی است، آنهایی که سنت‌گرا هستند مقابل نوآوری می‌ایستند و تقابل دارند. ما احساس می‌کنیم با کمیته فنی تقابلی وجود دارد که باید بگویم این اشتباه است زیرا اگر به کمیته فنی فرصت داده شود می‌تواند در سیستم دگرگونی ایجاد کند.بحث شخص هم مطرح  نیست، اینکه عابدینی، دایی، پنجعلی یا هر شخص دیگری نیست، بحث سیستم است. اگر کار قانونا و منظم پیش برود می‌توانیم در سیستم دگرگونی ایجاد کنیم.

گفته شده  جذب بازیکن که گفته می‌شود از اختیارات این کمیته است.

وظیفه سرمربی انتخاب بازیکن نیست بلکه این وظیفه کمیته فنی است. سرمربی گزینه‌های خود را به کمیته فنی می‌دهد و کمیته فنی به فراخور حال باشگاه بازیکنان مورد نظر سرمربی را جذب می‌کند، بر فرض در یک پست سرمربی نام سه بازیکن را داده است در آن صورت اولین مساله برای کمیته فنی این است که بازیکن هویت قرمز داشته باشد. اگر هر سه بازیکن در یک شرایط فنی باشند و دستمزد یکسان بخواهند در آن صورت بازیکنی که هویت قرمز داشته باشد در اولویت است زیرا اگر بازیکن با هویت آبی بیاید یک سال زمان می‌برد تا با شرایط باشگاه بیشتر آشنا شود. البته بحث انتخاب بازیکن دیگر گذشته است و نباید در این مورد زیاد صحبت کنیم.

آیا این هویت قرمز در کادر فنی پرسپولیس وجود دارد؟

 دایی یک هویت پرسپولیسی است، علی دایی اسطوره پرسپولیس است، باید این مساله را باور کنیم، چه او سرمربی باشد چه نباشد او اسطوره پرسپولیس است بنابراین ما می‌خواهیم کاری کنیم که دایی‌ها موفق شوند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-31 19:08:30
نظر دهید

۲ نظر
سام
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
مشت اول رو زد!
66666666666
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
دایی یک هویت پرسپولیسی است، علی دایی اسطوره پرسپولیس است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر