فهرست
نظرخواهی/  از نتایج و روند آماده سازی تیم ملی رضایت دارید؟
نظرخواهی/ از نتایج و روند آماده سازی تیم ملی رضایت دارید؟

نظرخواهی/ از نتایج و روند آماده سازی تیم ملی رضایت دارید؟

آی اسپورت - اردوی تیم ملی ایران در اتریش، بدون کسب پیروزی و با 3 تساوی متوالی برای تیم ملی ایران به پایان رسید. ایران پس از 7 پیروزی متوالی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی و جام ملت ها، حالا در 4 دیدار دوستانه اخیرش صاحب پیروزی نشده است. از آن گذشته نمایش این روزهای تیم ملی چندان چنگی به دل نمی زند. اتفاقی که خیلی ها آن را دلیل روزهای پرفشار تمرین تیم ملی برای مسابقات جام جهانی می دانند و عده دیگری مقدمه ای بر عملکرد ضعیف در این تورنمنت. بازیکنان تیم ملی ایران روز دوشنبه عازم کشور برزیل خواهند شد و در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از آغاز رقابت های جام جهانی، با ترینیداد و توباگو مسابقه خواهند داد. اردوی سنگین اتریش موجب شده تعدادی از پیشکسوتان فوتبالی، به بهانه نارضایتی جو جامعه از این تیم از سرمربی پرتغالی انتقاد. حالا اینجا تریبون شماست برای به اشتراک گذاشتن نظرتان در مورد تیم کی روش. برایمان بنویسید که آیا از روند آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی 2014 و نتایجی که این تیم این اواخر با کارلوس کی روش به دست آمده رضایت دارید؟ 

  ۶  
آی اسپورت
2014-05-31 19:09:28
نظر دهید

۶ نظر
میلاد برزیل
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۳
خیر
cko
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۴
اره
آرمین راد
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۸
کی روش کارش رو بلده و هر نتیجه ای هم بگیره، باید با توجه به ظرفیت و پتانسیل ایران بهش نگاه کرد. به نظر من که کارشو بهتر از هر کدوم از مربیای وطنی بلده و امثال ابراهیمی و ... فقط می خوان با مخالفت و دادن دیدگاه های ظاهراً تاکتیکی بدون ذره ای پس زمینه دانشی، خودشون رو مطرح کنند.
ال مورو
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۸
خیر اما مشکل از کیروش نیست. مدیریت, کفاشیان و وزارت ورزش و...
کارستن یانکر
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۴
باید قبول کنیم بضاعت فوتبال همینه. دیگه توی تیم ملی ستاره ای نداریم که بتونه تیم رو جمع کنه. کاپیتانمون که داش جواد نکونامه که خودش استاد حاشیه سو توی سابقه ش بودن داخل زمین و بازی نکردن بخاطر مربی هم هست.دیگه چه انتظاری از بقیه میره. تیم ملی ایران در حال حاضر فقط یه بازیکن داره اونم اشکان دژاگه س.
محسن
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۹
اون آقایونی که توقع دارن با دو ماه تمرین تیم ملی تیکی تاکا براشون بازی کنه همونایی هستن که فوتبال مارو به این روز کشوندن.قطعا کار کیروش بعد از جام جهانی تازه شروع میشه چون دیگه کامل با جو فوتبال ایران آشنا شده و بازیکنا هم با این تمرینایی که زیر نظر کیروش انجام دادن فهمیدن لیگمون و دانش مربی های بومیمون از نظر فنی داغونه و لژیونر میشن و این به تیم ملی و کیروش کمک میکنه که یه تیم ملی توپ برای جام جهانی 2018 درست کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر