فهرست
سوژه روز؛ «بیگ فایو» در لیگ یک
سوژه روز؛ «بیگ فایو» در لیگ یک

سوژه روز؛ «بیگ فایو» در لیگ یک

آی اسپورت – با پایان رقابت‌های لیگ یک در هفته بیست و هفتم حالا می‌توان با اطمینان بیشتری از 5 مدعی لیگ برتری شدن این رقابت‌ها نام برد. روز یکشنبه رقابت های لیگ یک در چارچوب هفته بیست و هفتم برگزار شد و با نتایجی که به دست آمد، همچنان شاگردان محمود فکری در صدر جدول این رقابت‌ها باقی ماندند؛ البته فاصله این تیم با تیم دوم جدول در صورت پیروزی خونه به خونه مقابل آلومینیوم اراک در بازی عقب افتاده این تیم می تواند به یک امتیاز کاهش پیدا کند.

در سیرجان نفت مسجد سلیمان برابر میزبان خود شکست خورد تا در فاصله 7 هفته مانده تا پایان رقابت‌ها، شرایط برای حفظ صدرنشینی شاگردان فکری دشوارتر شود. در یکی دیگر از مهم‌ترین رقابت‌های هفته‌ای که گذشت، تیم نساجی مازندران در شیراز با یک گل از سد حریف خود، برق جدید شیراز گذشت تا با کسب دومین پیروزی متوالی بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد.

در ماهشهر اما شاگردان ربیعی با تساوی به کار خود خاتمه دادند، تا دو امتیاز حساس را از دست بدهند. اما بهترین نتیجه هفته را باید به نام تیم فجرسپاسی شیراز زد، که با پیروزی 7 بر 1 در پرگل ترین بازی فصل برابر راه آهن، حالا دیگر به عنوان مدعی جدی صعود شناخته می‌شود.

در حال حاضر به ترتیب تیم‌های نفت مسجد سلیمان، فجرسپاسی، خونه به خونه، بادران و نساجی مازندران به ترتیب با 53، 49، 49، 48 و 47 امتیاز رتبه‌های اول تا پنجم را در اختیار دارند، تا 5 تیم اصلی مدعی صعود به لیگ برتر یا به اصطلاح Big Five لیگ یک را تشکیل دهند.

البته هنوز یک مسابقه حساس از هفته بیست و هفتم باقی مانده و طی آن روز آینده شاگردان اسکوچیچ که روزهای بسیار خوبی را تجربه می‌کنند، در خانه باید برابر آلومینیوم اراک قرار بگیرند؛ دیدار حساسی که در صورت پیروزی می‌تواند فاصله آنها را با صدر به یک امتیاز برساند و بیش از هر زمان دیگری آنها را به صعود امیدوار کند.

۱    
آی اسپورت
2018-03-13 12:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر