فهرست
لیدرهای پرسپولیس: تکذیب می‌کنیم، تمامش دروغ است
لیدرهای پرسپولیس: تکذیب می‌کنیم، تمامش دروغ است

لیدرهای پرسپولیس: تکذیب می‌کنیم، تمامش دروغ است

آی اسپورت- لیدرهای پرسپولیس درباره اخباری مبنی بر درگیری آن‌ها با راننده رحیمی و فحاشی علیه دایی را تکذیب کردند. یکی از این لیدر‌ها گفت: «یکی از دوستان ما درباره ظرف غذایش و کلمه‌ای که راننده رحیمی درباره آن به کار برده بود با راننده آقای رحیمی جر و بحث کرد که ایشان با ۱۱۰ تماس گرفت اما خیلی زود قضیه ختم به خیر شد و اصلا ماموران ۱۱۰ در باشگاه حاضر نشدند چون خودمان تماس گرفتیم و به خاطر اینکه ‌شان باشگاه پائین نیاید گفتیم مساله را بین خودمان حل کرده‌ایم.» ظاهرا راننده فعلی رحیمی قبلا راننده منتقمی بوده و کلا با لیدر‌ها مشکل دارد.
لیدر دیگری که گفته می‌شود علیه دایی شعار داده هم گفت: «تمام این حرف‌ها دروغ است. ما آنجا حضور داشتیم و با خبرنگاران و افراد حاضر در محل صحبت می‌کردیم. هیچ دشنام و فحاشی هم در کار نبود.»
همچنین یکی از هواداران پرسپولیس بعد از جلسه کمیته فنی محترمانه با رحیمی و سایر اعضای این کمیته صحبت کرده و از رحیمی درخواست‌هایی داشته که رحیمی جواب او را داده است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-31 20:00:34
نظر دهید

۴ نظر
TT ARENA
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
شان پیام صادقییان بیشتر از اینه که تو یک باشگاه چاله میدان محور بازی کنه امیدواریم رسول خطیبی در راستای بازگرداندن بازیکنان بومی آزربایجان پیام رو در اولویت قرار بده چرا که یکسال حضور پیام صادقییان در این باشگاه تهرانی باعث دوری ایشان از اخلاق و رو آوری به پرخاشگری شده است.
parsa68
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
آقای tt arena چاله میدون اون خونتونه که حرف زدنتو یاد گرفتی.. بعدشم تا مدرک مستندی ندیدی چیزی رو سریع باور نکن تازه به دوران رسیده ها..
محمد
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۰
Tt بیسواد اذربایجان ایران با ذ نوشته میشه اگه فکر میکنی از نسل مغول هستی بلیط مغولستان مهمون من،جناب مسوول سایت ای اسپورت به خاطر کامنت بیشتر حرفایه اینهارو چاپ میکنی؟
علی
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۶
پیام میترسه اگه پاش شکست بلایی که تو تبریز سر حسن زیکو اومد سرش بیاد،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر