فهرست
علی کریمی به سیم آخر زد؛ دهنتان را آب بکشید
علی کریمی به سیم آخر زد؛ دهنتان را آب بکشید

علی کریمی به سیم آخر زد؛ دهنتان را آب بکشید

آی اسپورت- علی کریمی در ادامه انتقادهای خود از فدراسیون فوتبال این بار به صحبت های عضو جدید هیات رئیسه واکنش نشان داد.

محمود اسلامیان به تازگی در اظهار نظری گفته بود: فکر می‌کنید ناراحتی امثال علی کریمی و علی دایی از چیست؟ آنها حقشان را نگرفتند و همین می‌شود که با فدراسیون به چالش می‌خورند. ما همیشه یک مساله اصلی داریم که اگر درست نشود دهها مساله فرعی در کنار آن بوجود می‌آید و من امیدوارم که بتوانم در این زمینه به فدراسیون کمک کنم.

علی کریمی اما در کانال خود در واکنش به اظهارات اسلامیان نوشت: اسلاميان اول اينكه من حقم رو خودم ميگيرم، دوم اينكه چرا بار قبل كه شما تنها كانديد بوديد راى نياوردين!!!؟ سوماً درسته من اهل زد وبند ودزدى نيستم!! چهارماً امثال تو اول دهنتون رو آب بكشين بعد اسم من و اقاى دايى و بقيه رو بيارين!!

پنجماً

ششماً

هفتماً

هشتماً

باز خواستى حرف بزن!!!!

در ضمن من حقمو از فوتبال با زحمت و تلاش خودم گرفتم، ولى امثال تو چى!!!؟؟؟بزار ٢ روز از حكمت بگذره بعد اينقدر مصاحبه كن

کریمی همچنین نوشت: یه جوری از جنگ و جبهه حرف می زنید شماها انگار فقط شما بودید توی جبهه. ما امثال باکری ها، همت ها، فهمیده ها، جهان آراها داشتیم که بی سر و صدا رفتن و امروز کسی از خانواده هاشون هم خبری نداره. خدا آنروز را نیاورد که کشور وارد جنگ شود اگر این اتفاق افتاد مطمئن باش تو امثال تو، جوانان ایرانی بدون هیچ منتی میرن و از جان و مال و ناموس این کشور دفاع می کنن. ولی بدون هیچ منتی، بله بدون هیچ منتی.

خبرورزشی

 

 

۱۷۴ ۸  
آی اسپورت
2017-12-22 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
لنگیون خبیث و شیطان پرست
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۳۶
قیافه این عملی رو نیگا . نکبت از سر و روش داره می‌باره...
حرف حساب
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
خاک بر سرت کنم. فعلا که نکبت و عقده حقارت از فکر و نوشته تو میباره بدبخت!
۳
هادی
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
به خاطر استقلالی بودنم نیست ... شخصیت کریمی از نظر من حال به هم زن شده .. آقای کریمی کسی شما رو مجبور نکرده بود بری سرمربی نفت بشی .. همه میدونستند شرایط نفت چطوریه و تو شان خودت رو نشون دادی .. بعد از تو هم استاد آتیلا
حرف حساب
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
دققیقا به خاطر استقلالی بودنته اتفاقا! این حجم از حقارت و خواری رو تحمل کردند تو این چند سال زده به مختون!
۲
امین
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
چه خبره بابا، همه‌ی فدراسیون شده اصفهانی! تاج و کفاشیان و ساکت و اسلامیان، تمام پست های حساس رو گرفتن!
۲
استق لول
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۶
آخ دمت گرم
خدا حفظت کنه
بیگ لایک
۴
فرناز آبیدل
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
بردرلاین(شخصیت مرزی)
هیستریانیک( نمایشی،هیجانی)
Dark
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۱
درود بر علی کریمی

امیدواریم صریح تر، نترس تر و مستقیم بزنی به برجک اصلی، به بزرگترین مانع پیشرفت فوتبال در ایران که همانا حضور امنیتی ها و اطلاعاتی های دستگاه های نظامی و انتظامی است. اینها هستند که برای کنترل بیشتر تا 1000 سال دیگر هم در فوتبال و این دو تیم نفوذ دارند و صحبت از خصوصی سازی در این سیستم بسته و کثیف خنده دار ترین جوک سال است. اینها هستند که با شبکه های مافیایی به همراه صدا و سیما تا 1000 سال دیگر هم حق و حقوق قانونی باشگاه ها از پخش تلویزیونی را نخواهند پرداخت ... ببینید اینها با ثروت های هنگفتی که از طریق شرط بندی به جیب میزنند راه 1000 ساله را در یک شب میروند ... به همین خاطر است که محمود احمدی نژاد با آن کارنامه درخشانش که از 8 سال جنگ ضرر مادی و معنوی بیشتری برای کشور داشت و الان تبدیل به اپوزیسیون شده است!!! میخواست ریاست جمهوری را ول کند و رئیس فدراسیون فوتبال بشود ... حتی او و هم پاله گی هایش هم میدانستند چه سودی در این ورزش است ... اینها همه کاسب هستند و به فکر جیب گرانقدرشان و انبوه سازی هایشان در کشورها و مناطق مختلف و سودهای میلیاردی .. دلسوز واقعی فوتبال شما هستید که عمرتان و سلامتی تان را در زمین فوتبال گذاشتید، پس نگذارید حق بازیکنان فعلی فوتبال که همکاران و هم صنفان شما محسوب میشوند و بازیکنان جوان و نوجوانی که در آکادمی های فاسد تلف میشوند و به بیراهه میروند نابود گردند ...

من و بقیه در نهایت تماشاگر و طرفدار فوتبال هستیم و کار زیادی نمیتوانیم انجام دهیم ولی شما به پشتوانه هواداران فوتبال با شجاعت به جلو برو و اطمینان داشته باش کار ماندگاری خواهی کرد. افشاگری هایت را بازتر کن و وسعت بیشتری بده و صاف به پیشانی دشمن نشانه برو.

سپاس از همگی شما
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر