فهرست
سابالتا : بوسنی و بلژیک سورپرایز های این جام هستند / ژکو مهاجمی ترسناک است
سابالتا : بوسنی و بلژیک سورپرایز های این جام هستند / ژکو مهاجمی ترسناک است

سابالتا : بوسنی و بلژیک سورپرایز های این جام هستند / ژکو مهاجمی ترسناک است

آی اسپورت -  پس از تمرین امروز تیم ملی آرژانتین ، پابو سابالتا وینگر تیم منچستر سیتی که در تمام مقاطع از نوجوانان تا امیدها برای کشورش بازی کرده ، در یک نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :


کاندیداهای قهرمانی همان هایی هستند که در جام های جهانی قبلی بوده اند. چه از لحاظ کیفیت بازیکنانشان و چه از لحاظ تاریخی که به اعتقاد من دو فاکتور مهم برای قهرمان شدن در چنین رویداد مهمی هستند.

با این وجود نباید تیم های دیگر را دست کم گرفت. هستند تیم هایی که سابقه قهرمانی ندارند ولی بازیکنان بسیار با کیفیتی در این جام دارند. بازیکنانی که در هر ثانیه می توانند سرنوشت یک بازی را تغییر دهند.

بطور مثال بلژیک . می دانم که این تیم چه بازیکنان با کیفیتی دارد . یکی از آنها همبازی من در سیتی است که همه شما می شناسیدش ؛ ونسان کمپانی. به اعتقاد من بلژیک می تواند سورپرایز این جام باشد.

همچنین بوسنی هم تیم بسیار خطرناکی است . ژکو مهاجم خطرناک و ترسناک این تیم است که اتفاقا او هم با من در سیتی همبازی است.

آنها دیشب ساحل عاج را شکست دادند. آخرین باری که با ژکو صحبت کردم روز بازی با وستهام بود که به قهرمانی ما منجر شد. روزهای قبل نیز با او صحبت کرده بودم اما از آن روز خبر خاصی از او ندارم.

آنها بدون شک حریف خطرناکی برای ما محسوب می شوند. ما هم با حداکثر هیجان به این مسابقات وارد می شویم و منتظر شروع اولین بازی خودمان با بوسنی هستیم.

هفته دیگر به برزیل می ریوم و در آنجا بهتر می توانیم در مورد وضعیت بدنی و ذهنی خودمان قضاوت کنیم. امیدوارم همه در بهترین شرایط وارد اولین مسابقه مقابل بوسنی شویم.

     
آی اسپورت
2014-06-01 00:09:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر