فهرست
دمیچلیس : آرژانتین در فاز تهاجمی رقیب ندارد / پوشیدن پیراهن آلبی سلسته غرورانگیز است
دمیچلیس : آرژانتین در فاز تهاجمی رقیب ندارد / پوشیدن پیراهن آلبی سلسته غرورانگیز است

دمیچلیس : آرژانتین در فاز تهاجمی رقیب ندارد / پوشیدن پیراهن آلبی سلسته غرورانگیز است

آی اسپورت - دمیچلیس یکی دیگر از بازیکنان تیم آرژانتین بود که پس از پایان تمرین امروز این تیم در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.او که مدتها بود به تیم ملی دعوت نشده بود پس از درخشش در دو ماه اخیر در ترکیب منچستر سیتی ، توانست سابه یا را متقاعد کند که وی را به تیم ملی دعوت کند هر چند که هنوز مشخص نیست که او جزو 23 بازیکن نهایی آرژانتین باشد .وی در این مصاحبه گفت :

مسلم است که از همان لحظه ای که نامم را در میان دعوت شدگان دیدم ، هیجان زده ام. پوشیدن پیراهن تیم ملی همیشه برای من یک افتخار بوده و برای حضور در جام جهانی تا آخرین ثانیه می جنگم.

حضور در تیم ملی برای هر بازیکنی یک رویاست . حضور در دو جام جهانی قبلی دو فاکتور موثر برای حضور من در فهرست نهایی خواهد بود. پس از بازی آرژانتین - رومانی فکر می کردم که دیگر در تیم ملی فراموش شده ام ، اما فوتبال همین است و در عین ناباوری اتفاقات مثبتی برایت می افتد.

از روزی که به اردو آمده ام ، لحظات بسیار خوبی را می گذرانم و همه چیز عالی پیش می رود. از چیزی نمی ترسم و خودم را برای هر اتفاقی آماده کرده ام. بازیکن باتجربه ای هستم و می توانم هر تصمیمی را درک کنم.


وی در مورد تفاوت بین فاز تهاجمی و دفاعی آرژانتین عنوان داشت :

غیر ممکن است که در یک تیم بین مناطق مختلف ، تفاوت کیفیتی وجود نداشته باشد. نمی توان دو فاز تهاجمی و دفاعی را باهم قیاس کرد. ما در خط حمله خودمان بازیکنان استثنایی در اختیار داریم. فاز تهاجمی تیم ما بی رقیب است.

باید قبول کنیم که آرژانتین یک مسی در خط دفاعی خود ندارد. اما بهتر است در این مورد نیمه پر لیوان را ببینیم.     
آی اسپورت
2014-06-01 01:02:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر