فهرست
شهباز-استقلال؛ نزدیک‌تر از همیشه
شهباز-استقلال؛ نزدیک‌تر از همیشه

شهباز-استقلال؛ نزدیک‌تر از همیشه

آی‌اسپورت- سجاد شهباززاده رضایت‌نامه‌اش را از آلانیااسپور ترکیه گرفت و حالا در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد. موانع آبی‌پوش شدن سجاد هم یکی یکی در حال رفع شدن هستند. فرشید باقری بعد از صحبت‌های خصوصی با منصوریان برای جدایی از آبی‌ها به توافق رسیده و همین روزها قراردادش فسخ می‌شود. از سویی دیگر میثم مجیدی هم که هنوز قراردادش را با استقلال فسخ نکرده، با صبای قم به توافق رسید و در هر صورت به زودی به طور رسمی از استقلال جدا خواهد شد تا بار دیگر رنگ مستطیل سبز را در لیگ شانزدهم ببیند.

با هموار شدن مسیر جذب سجاد شهباززاده، سومین خرید منصوریان برای نیم فصل بعد از آندو و جپاروف همین روزها قطعی می‌شود و منصوریان چالش جدیدی را پیش رو خواهد داشت. تیم او حالا پرستاره‌تر شده و با حضور این سه بازیکن جدید که به احتمال بسیار زیاد در ترکیب ثابت هم قرار خواهند گرفت، تیم منصوریان نیاز دوباره‌ای به ایجاد هماهنگی تاکتیکی دارد.

باید دید شوک ورود این سه ستاره برای استقلال منصوریان چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت. تیمی که این روزها با حضور پرشور و حرارت جوانان 20 تا 25 ساله از هواداران آبی دلبری می‌کند، به زودی تغییرات گسترده‌‌ای خواهد دید و دو بازیکن 34 و یک بازیکن 26 ساله وارد ترکیب اصلی آن خواهند شد. خریدهایی که چهره خندان و راضی منصوریان نشان می‌دهد او را به ادامه فصل امیدوار کرده، اما ابهامی بین امید یا ناامیدی را در میان بازیکنانی مثل امید نورافکن و فرشید اسماعیلی و مجتبی حق‌دوست ایجاد کرده است.

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-01-23 22:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
44446666610
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
برزو کجایی خخخخخخ
خدا شفات بده بشر...از تیمارستان آن میشی؟
۶ ۱
44446666610
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
کامنتمو ویرایش کردن البته خخخخ
برزو ..... خخخخخخخ
۴
لنگیون خبیث و شیطان صفت
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۴
با حضور شهباز و جباروف و آندو سامورایی ، لنگیون خبیث و شیطان پرست ، به کف با کفایت داش علی منصوریان ذبح خواهند شد...
۲ ۱
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۵۴

کیسه کمربند جدول خخخخخخخخخخخخ
Sirous
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۰۷
چرا اسم سایت را گذاشتید آی اسپورت. خوب این اسم که نشون نمیده سایت حامی استقلاله. میگذاشتید آی استقلال، آ تاج یا هر چیز دیگه....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر