فهرست
نوراللهی مقصر نیست، رسول‌پناه اتوریته ندارد!
نوراللهی مقصر نیست، رسول‌پناه اتوریته ندارد!

نوراللهی مقصر نیست، رسول‌پناه اتوریته ندارد!

آی اسپورت - یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که تمایلی به افشای نامش نداشت ضمن انتقاد از مصاحبه احمد نوراللهی گفت: «بازیکن پرسپولیس باید بداند حیطه اختیاراتش در زمین فوتبال است و حق ندارد در اموری که به او مربوط نیست دخالت کند. یک بازیکن حق ندارد به این راحتی مدیریت تیمش را زیرسؤال ببرد درحالی که حدود ۷۵ درصد از اصل قراردادش را دریافت کرده است. البته مقصر احمد نوراللهی نیست و تقصیر اصلی متوجه خود مهدی رسول‌پناه است که نمی‌داند در این قبیل موارد باید چه برخوردی با بازیکنان داشته باشد!»

حرف‌هایی که پربیراه هم نیست. این مسئله را همه می‌دانند، بازیکن یک تیم نباید علیه کادر مدیریتی صحبتی به میان بیاورد اما وقتی سرپرست باشگاه پرسپولیس با مدیریت در فوتبال بیگانه است همین می‌شود. اهالی فوتبال خوب به خاطر دارند در ابتدای راه‌اندازی و پخش برنامه تلویزیونی «نود» روزی امیر عابدینی، مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس مهمان این برنامه بود. در اواسط مصاحبه تلویزیونی امیر عابدینی ناگهان عادل فردوسی‌پور، علی باغمیشه مهاجم جوان و تبریزی آن زمان پرسپولیس را روی خط تلفنی برنامه‌‌اش آورد. این بازیکن جوان هم همین که خواست گلایه‌هایی از باشگاه انجام دهد با واکنش تند و جالب امیر عابدینی مواجه شد: «اولاً شما این موقع شب چرا به جای استراحت پای تلویزیون نشسته و تلفن جواب می‌دهید؟ فردا آقای باغمیشه تشریف بیاورید دفتر باشگاه تا تکلیف شما را مشخص کنم!»

آن شب علی باغمیشه حتی نتوانست حرفی بزند و قدرت تکلم خود را برای لحظاتی ازدست داد. عادل فردوسی‌پور مجری برنامه «نود» هم از روی خط آوردن علی باغمیشه پشیمان شد و در دل مدیرعامل پرسپولیس را تحسین کرد. امیر عابدینی آن شب در برنامه «نود» درس بزرگی به علی باغمیشه و همه مدیران عامل باشگاهی کشورمان داد و ثابت کرد یک بازیکن هرگز حق ندارد علیه مدیریت باشگاه متبوعش در رسانه‌ها مصاحبه کند و آن را به چالش بکشد. از آن روز تا امروز سال‌ها گذشته است. برنامه «نود» تعطیل و امیر عابدینی هم از سطح اول مدیریت فوتبال کشور دور شده است. امروز شاهد حضور مدیرانی از قبیل مهدی رسول‌پناه در باشگاه بزرگ پرسپولیس هستیم که سابقه روشنی در ورزش نداشته و بیشتر به عنوان یک دندانپزشک شناخته می‌شود. مصاحبه نوراللهی به هردلیلی جای توجیهی نداشته و به نیت زیرسؤال بردن مدیریت پرسپولیس انجام شده است اما پرسش اینجاست‌‌‌؛ آیا مهدی رسول‌پناه اتوریته لازم برای برخورد با بازیکن تیمش را دارد؟ جواب منفی است!

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2020-08-06 08:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر