فهرست
پرسپولیسِ یحیی شبیه پرسپولیسِ کالدرون
پرسپولیسِ یحیی شبیه پرسپولیسِ کالدرون

پرسپولیسِ یحیی شبیه پرسپولیسِ کالدرون

آی اسپورت - پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی لیگ برترفقط یک گل ازروی نقطه پنالتی به صنعت نفت آبادان زده ولی دردیداربرابرتیم های سایپا و نفت مسجد سلیمان گلی به ثمرنرسانده است. این آمار شاید کمی نومید کننده به نظر برسد اما فراموش نباید کرد لیگ تازه شروع شده است. بد نیست یادآوری کنیم؛ پرسپولیس در ۶ هفته ابتدایی لیگ نوزدهم فقط ۳ گل به ثمر رساند که سروصدای هواداران این تیم را نیز به دنبال داشت.

گابریل کالدرون سرمربی وقت پرسپولیس در مورد اینکه آمار ۳ گل زده در ۶ بازی برای پرسپولیس آمار قابل قبولی نیست،‌ گفت: "بله، برای تیم بزرگ این آمار زیاد جالب نیست. البته در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردیم و نسبت به بازی‌های قبل موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم. با توجه به دو بازی آخرمان که انجام دادیم، من خوشبین هستم زیرا ۹ ضربه به سمت دروازه زدیم و موقعیت‌های واضح گل‌زنی ایجاد کردیم که در گذشته آنها را نداشتیم."

این مصاحبه درنشست خبری پیش ازبازی هفته هفتم مقابل پیکان انجام شد. آن دیدار در چارچوب هفته هفتم لیگ برتربین دو تیم پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی برگزارشد که با برتری ۲ بر یک پرسپولیس به پایان رسید. در آن بازی مهدی ترابی و احمد نوراللهی برای پرسپولیس و سعید واسعی برای پیکان گل‌زنی کردند.

حالا پرسپولیس درآستانه دیدار با شهرخودرو مشهد قرار دارد. دیداری که قرار است در ورزشگاه آزادی تهران و به میزبانی شاگردان یحیی گل محمدی انجام شود. سرخپوشان تهرانی این فرصت را دارند که در این بازی گل‌های بیشتری زده و ضمن بهبود آمار گلزنی خود به انتقادات علیه این تیم پایان دهند.

فراموش نکنید همان تیم پرسپولیس موفق شد با کسب ۳۴ امتیاز و پس از ۱۶ مسابقه، قهرمان نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر شود. درآن دوره از مسابقات پس از برگزاری هفته اول دور برگشت، تعطیلات نیم‌فصل از راه رسید و به همین دلیل با در نظر گرفتن این نکته، سرخپوشان تهرانی فاتح نیم‌فصل شدند.

شاگردان کالدرون با ۳۴ امتیاز این جام نامریی را از آن خود کردند. آنها پرسپولیس را برای پنجمین بار به این عنوان رساندند وبه تنهایی بالاتر از سپاهان، بیشترین قهرمانی نیم‌فصل را به خود اختصاص دادند.

حالا هواداران پرشور و شمار پرسپولیس هم می‌توانند امیدوار باشند که تیم یحیی گل محمدی نیز بتواند همچون فصل گذشته با گلزنی‌های بیشتر در مسابقات پیش رو قهرمانی نیم فصل را از آن خود کند.

 

خبر ورزشی 

۸    
آی اسپورت
2020-11-29 22:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر