فهرست
از تبریز رانده از نفت مانده! / منصور ابراهیم‌زاده سرمربی پیکان شد
از تبریز رانده از نفت مانده! / منصور ابراهیم‌زاده سرمربی پیکان شد

از تبریز رانده از نفت مانده! / منصور ابراهیم‌زاده سرمربی پیکان شد

آی اسپورت- باشگاه پیکان تهران با انتخاب منصور ابراهیم‌زاده به عنوان سرمربی جدید این تیم، اولین خبر مهم امروز را رقم زد.

به گزارش آی اسپورت پیکانی‌ها در ابتدا قصد داشتند با همان کادر فنی سابق که صعود این تیم را رقم زده بودند در لیگ برتر شرکت کنند. اما مسائل و مشکلاتی که برای فرهاد کاظمی به وجود آمد باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در کادر فنی این تیم شد. در نهایت اعضای هیأت مدیره باشگاه پیکان پس از بررسی گزینه‌های مختلف هدایت تیم فوتبال این باشگاه را به منصور ابراهیم‌زاده سپردند.

ابراهیم‌زاده که فصل قبل راه‌آهن را هدایت می‌کرد طی روزهای اخیر مذاکراتی بسیار جدی با تراکتورسازان تبریز داشت اما در نهایت به نیمکت آن تیم نرسید. ضمن این‌که حضور او در نفت تهران نیز بسیار محتمل بود اما آن اتفاق هم محقق نشد تا در نهایت تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر نصیب این مربی اصفهانی شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 09:43:05
نظر دهید

۱ نظر
azaritrakhtor
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
نظرسنجی
بعد از انتخاب رسول خطیبی به عنوان سرمربی تراکتور حال وقت آن است که کادر فنی و باشگاه در فرصت باقی مانده به جذب بازیکنان موردنیاز و با کیفیت اقدام کنند.خطیبی نیز در اولین مصاحبه اش قول داده که با سه تن از ملی پوشان حاضر در اردوی اتریش قرارداد امضا کند.حال شما هواداران عزیز تراختور این سه ملی پوش را چه کسانی میدانید؟یا حتی برای این فصل چه بازیکنانی را برای تراکتور مناسب میدانید؟با توجه به اینکه تراکتور در سه جبهه لیگ برتر،جام حذفی و جام باشگاه های آسیا حضور دارد.ما را از نظرات خود در این آدرس http://azaritrakhtor.rzb.ir/post/13 مطلع کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر