فهرست
5 ستاره تیم ملی در جام جهانی از دید آسوشیتد پرس
5 ستاره تیم ملی در جام جهانی از دید آسوشیتد پرس

5 ستاره تیم ملی در جام جهانی از دید آسوشیتد پرس

آی اسپورت - خبرگزاری آسوشیتد پرس در گزارشی به قلم 5 دردن به معرفی 5 بازیکن تیم ملی پرداخته که باید عملکرد آنها در جام جهانی را زیر نظر گرفت. قوچان نژاد، نکونام، دژاگه، داوری و مسعود شجاعی این 5 بازیکن هستند.

دردن در مورد قوچان نژاد نوشته: رضا به خاطر مشکلات اداری دیرتر از موعد مقرر به تیم ملی اضافه شد اما او با زدن سه گل در سه بازی آخر تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی نقش بسیار مهمی در صعود تیم ملی به جام جهانی ایفا کرد. رضا در نقل و انتقالات زمستانی از استاندارد لیژ بلژیگ به چارلتون رفت تا قبل از جام جهانی، فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند.

نویسنده ap نکونام را یکی از وزنه های تاثیرگذار تیم ملی می داند. این بازیکن از سال 2000 پیراهن تیم ملی را بر تن کرده و عادت دارد هنگامی که تیمش به گل احتیاج دارد، دروازه حریفان را باز کند. نکو در 136 بازی ملی، 37 گل زده است.

شاید نکو به مانند گذشته دوندگی زیادی نداشته باشد و به همه جای زمین سرک نکشد اما بازیخوانی او بسیار عالی است و به نظر می رسد که جام جهانی برزیل آخرین جام جهانی او باشد.

دردن در مورد شجاعی به نکته جالبی اشاره کرده. اینکه بازی او فراز و فرود زیادی دارد اما او بازیکنی است که می تواند نتیجه را تغییر دهد و اگر او خوب بازی کند، ایران هم خوب بازی خواهد کرد.

مصدومیتهای متعدد باعث شد که او نتواند بهترین فوتبالش را به هواداران اسپانیایی نشان دهد اما مسعود به اندازه کافی تکنیکش را به رخ اسپانیایی ها کشانده. او به اندازه ای که از او انتظار می رفت گل نزده اما می تواند برای هم تیمی هایش موقعیت گلزنی ایجاد کند.

دنیل داوری به خاطر سابقه بازی در بوندس لیگا و حضور در فوتبال اروپا یکی از بازیکنانی است که کی روش به آنها امید دارد. دنیل در بازی مقابل گینه اشتباهات بدی داشت و باید چیزهای زیادی یاد بگیرد. اگر او بتواند با مدافعان تیم ملی هماهنگ شود، می تواند خیال ایران را از داشتن یک دروازه بان خوب در جام جهانی راحت کند.

اشکان دژاگه هم می تواند به عنوان بال راست بازی کند هم مهاجم. او با سابقه 150 بازی برای ولفسبورگ در بوندس لیگا، سال 2012 به فولام رفت. دژاگه برای آشنایی با محیط فوتبال جزیره نیاز به زمان داشت اما توانست ارزش های خودش را در این لیگ نشان دهد.

اشکان در صورت آمادگی، یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در جام جهانی خواهد بود

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-01 11:31:10
نظر دهید

۴ نظر
TT ARENA
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۳
کسی که شجاعی و داوری رو ستاره میدونه باید به عقلش شک کرد
yeki
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۲
صد رحمت به کیهان ورزشی، آسوشیتد پرس از تو لپ لپ اسم اینارو درآورده؟
مقداد
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
مطینم نکونام زیر آب زده. یکی نیست بگه آخه علیرضا حقیقی به چه درده تیم ملی میخوره. سوشا بهتر بود. عشق است خلعت.
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۰
متاسفم واسه کسی که داوری و شجاعی و نکونام رو ستاره میدونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر