فهرست
کرانچار در کنفرانس: به دنبال صعود هستیم
کرانچار در کنفرانس: به دنبال صعود هستیم

کرانچار در کنفرانس: به دنبال صعود هستیم

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار در نشست خبری دیدار مقدماتی انتخابی المپیک، گفت: با رعایت احترام نسبت به همه حریفانمان به دنبال صعود هستیم. امیدوارم در اردویی که قبل از شروع رقابت‌ها داشتیم توانسته باشیم تیمی که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد را آماده کرده باشیم.

بازیکنان داخلی ما از لژیونرهایمان توانمندترند

لیست 23 نفره‌مان را بر اساس کیفیت بازیکنان آماده کردیم. لیست بسیار خوب و واقع‌بینانه‌ای است که این نوید را می‌دهد با موفقیت کارمان را پشت‌سر بگذاریم. این بازیکنان در اردوهای مختلف کنار هم بودند و در اردوهای مختلف کنارمان حضور داشتند. فقط در چند وقت اخیر مشکلاتی داشتیم و برخی از بازیکنان مجوز حضور در تمرینات را پیدا نکردند. ما به لژیونرهای مختلف‌مان هم نیم‌نگاهی داشتیم و آنها را دعوت کردیم تا عملکردشان را ببینیم. با قاطعیت باید بگویم بازیکنانی که ما در داخل ایران داشتیم توانمندتر از لژیونرهایمان بودند.

به پختگی رسیده ایم

ما توجه‌مان معطوف به بازیکنانی بود که در جام جهانی زیر 17 سال و زیر 19 سال حضور داشتند. و با حضور سایر بازیکنان نواقص‌مان را برطرف کنیم. ما فقط یکی از لژیونرهایمان را مدنظر قرار دادیم که او هم متأسفانه به دلیل مصدومیت با مشکل روبه‌رو است البته این بازیکن هم اخیراً از ایران لژیونر شده است. همه بازیکنان ما بعد از پشت‌سر گذاشتن بازی‌های آسیایی به پختگی خوبی رسیده‌اند و موفقیتی که مدنظرمان است را الان برای ما کسب کنند. رضا شکاری دیگر لژیونر ما است که در کنارمان حضور دارد. او سالم و سرحال است اما دلفی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

     
آی اسپورت
2019-03-21 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر