فهرست
خط به خط با لیست نهایی کیروش(دروازه)/ علیرضا، پیروز نبرد ذخیره ها
خط به خط با لیست نهایی کیروش(دروازه)/ علیرضا، پیروز نبرد ذخیره ها

خط به خط با لیست نهایی کیروش(دروازه)/ علیرضا، پیروز نبرد ذخیره ها

آی اسپورت -  لیست نهایی کارلوس کی روش برای جام جهانی 2014، با جدایی 4 بازیکن حاضر در اردوی اتریش همراه شد. همانطور که انتظار می رفت، یکی از بازیکنان کنار گذاشته از اردوی تیم ملی در میان دروازه بان های تیم قرار داشت. دنیل داوری، رحمان احمدی، سوشا مکانی و علیرضا حقیقی 4 دروازه بانی بودند که تیم ملی را در آخرین اردوی تدارکاتی اش همراهی می کردند و همه آن ها نیز در 3 مسابقه تدارکاتی این اردو برای تیم کی روش به میدان رفتند.

در پروسه انتخاب 3 دروازه بان نهایی تیم توسط کی روش، طبیعتا احمدی و داوری مهره هایی با حاشیه امنیت بودند و نفر حذف شده قرار بود از بین سوشا و علیرضا انتخاب شود. درخشش سوشا در رقابت های لیگ و از طرفی اشتباهات او در دیدار برگشت با السد در آسیا کار قضاوت در مورد او را پیچیده می کرد. علیرضا حقیقی اما در لیگ دسته دوم کشور پرتغال حضور دارد . آقای سرمربی در نهایت تصمیم گرفت مکانی را از تیم ملی خط بزند. حالا علیرضا حقیقی به بخشی از قول چند سال قبل خود برای حضور در جام جهانی برزیل عمل کرده است. او البته به گفته خودش قرار بود دروازه بان اول تیم باشد که قاعدتا به این هدف نخواهد رسید.

انتخاب سخت بعدی آقای سرمربی در این پست، تصمیم برای انتخاب گلر اول تیم در جام جهانی خواهد بود. با توجه به دیدارهای اخیر، رحمان شانس بیشتری برای قرارگرفتن در چارچوب دروازه ایران برابر نیجریه دارد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-01 14:30:42
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
این یارو با رابطه اومده بالا وگرنه حق سوشا یا لک بودش
الیاس
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۲
رحمان را نذاره بدبختیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر