فهرست
گزارش روز: بازگشت قهرمان از سیاه‌چال؛ راموس ناجی ایکر در فینال
گزارش روز: بازگشت قهرمان از سیاه‌چال؛ راموس ناجی ایکر در فینال

گزارش روز: بازگشت قهرمان از سیاه‌چال؛ راموس ناجی ایکر در فینال

آی اسپورت- سرجیو راموس در دقیقه ی 93، دعاهای ایکر مقدس را پاسخ داد. تنها چند ثانیه قبل از گل راموس، ایکر به مقصر اصلی شکست رئال تبدیل شده بود. هوادران که راه درازی را برای تماشای کسب دسیما به لیسبون آمده بودند، حالا با یک اشتباه عجیب از کاسیاس، جام را در دستان اتلتیکویی ها می‌دیدند. یک اتفاق تاریخی در باشگاه در معرض از دست رفتن بود.

ولی راموس، گل تساوی را به ثمر رساند  و رئال در راه پیروزی قرار گرفت. ایکر \"لادسیما\" را بالای سر برد. شکی نیست که کاسیاس دستانی طلایی دارد  و مردم سعی می‌کنند اشتباه او را از یاد ببرند. ولی اشتباه او به حدی بزرگ بود که می‌توانست به پایین ترین نقطه ی دوران فوتبالش تبدیل شود ولی حتی اگر این اشتباه باعث می‌شد دسیما از دست رئال برود، نمایش‌های تاریخی پاسخ محکمی برای کسانی بود که می‌خواستند او را بکوبند.

در هر حال، ایکر حالا سومین لیگ قهرمانان را به ویترین افتخاراتش اضافه کرد. او همه ی جام‌های ممکن را کسب کرده:لالیگا، کوپا دل ری، سوپرکاپ اسپانیا، جام جهانی، یورو و... .

او درست یک سال پس از نیمکت نشین شدندش توسط مورینیو، دسیما را بالای سر برد. حالا شاید سرمربی پرتغالی پشت ابرها مانده باشد و این ایکر باشد که مانند خورشید در حال درخشش است.

روبن خیمنز

مارکا

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 14:43:04
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
ولی نشون داد که حق با مو بود که نیمکت نشینش کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر