فهرست
اودموینگی: از درگیری با استفان کشی پشیمانم
اودموینگی: از درگیری با استفان کشی پشیمانم

اودموینگی: از درگیری با استفان کشی پشیمانم

آی اسپورت- پیتر اودموینگی، مهاجم تیم ملی نیجریه از درگیری اش با سرمربی تیم، استفان کشی ابراز پشیمانی کرد.

او که در حال حاضر به همراه نیجریه در اردوی آماده سازی این تیم در آمریکا به سر می‌برد پس از تغییر مربی و روی کار آمدن کشی، با او به مشکل خورد.

او در مصاحبه با گاردین گفت: \"در اولین بازی که کشی سرمربی ما بود، من کمی زود تعویض شدم. به این موضوع عادت نداشتم زیرا در تیم ملی و باشگاه همیشه 90 دقیقه بازی می‌کردم.

به خودم گفتم: باشه، شاید به من هنوز اطمینان ندارد. فکر کردم که برای مدتی باید تیم ملی را ترک کنم. من در آن شرایط زود قضاوت کردم زیرا در مقدماتی جام ملتهای آفریقا دیدم که او بازیکنان را زود تعویض می‌کند. بنابراین به خودم گفتم: باشه، نباید آن کار را انجام می‌دادم.\"

اودموینگی عنوان کرد که اشتباهش را قبول کرده و دوست دارد با مربی اش آشتی کند.

شهامت ابراز کردن این موضوع را دارم، زیرا وقتی دیدم که این اتفاق برای دیگر بازیکنان هم رخ داده، متوجه شدم که مشکل شخصی با من وجود نداشته است.

بنابراین پیش او رفتم و گفتم : بیا همدیگر را در آغوش بگیریم و بیخیال شویم\" او هم از این اتفاق خوشحال شد.

روان شناس تیم نیجریه نیز نقش بزرگی در این اتفاق داشت. او زمستان پیش من آمد و گفت که به مربی گفته:’ پیتر بازیکن صادقی است و مهم‌تر از همه این که می‌تواند به تیم کمک کند’ سرمربی نیز با صحبت‌های او موافقیت کرد و به من یک فرصت دوباره داد.

چند سال از این موضوع گذشته وهر چه رشد کردم، تنها پشیمانی ام همین باقی ماند. می‌توانستم گلهای بیشتری به نام خودم ثبت کنم و کمی فرصت را از دست دادم. یک سال و نیم از دستم رفت و یک جام هم همینطورمتاسفانه.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 15:10:54
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا نیجریه ای
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۶
میدونم که همع میخان بیان تو این تیم تا قهرمانی جهانو جشن بگیرند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر