فهرست
خط به خط با لیست کی روش(دفاع): فرار از خودکار قرمز!
خط به خط با لیست کی روش(دفاع): فرار از خودکار قرمز!

خط به خط با لیست کی روش(دفاع): فرار از خودکار قرمز!

آی اسپورت - همه مداافعان حاضر در اردوی اتریش، در لیست نهایی کی روش برای جام جهانی نیز حاضر هستند و در نهایت قرار است از بین هاشم بیگ زاده و محمدرضا خانزاده یک نفر از تیم ملی خط بخورد. آنچه تعداد بازیکنان مدافع حاضر در لیست کی روش را افزایش داده است، علاقه او به بازی تدافعی و البته تصمیم او برای بازی دادن به خسرو حیدری و احسان حاج صفی در خط هافبک است. در واقع خسرو و احسان بر خلاف مقاطع قبلی حضور در تیم ملی، دیگر وظیفه ای در خط دفاعی بر عهده نخواهند داشت.

بر خلاف همه شایعه ها، نام ماهینی در فهرست جام جهانی تیم ملی باقی ماند تا بازیکنی که از ابتدا در تمام اردوها همراه کی روش بوده است، باز هم در لیست های این مربی جای داشته باشد. او در پست دفاع راست یک رقیب جدی به نام مهرداد بیت آشور دارد که احتمالا جام جهانی را فیکس شروع خواهد کرد. این احتمال نیز وجود دارد که پژمان منتظری در بازی برابر آرژانتین به این بخش از زمین منتقل شود تا جلال حسینی و امیرحسین صادقی در مرکز خط دفاعی قرار بگیرند. وضعیت هاشم بیگ زاده نیز در تعیین شرایط ماهینی در تیم ملی اثربخش خواهد بود. در صورت نرسیدن هاشم احتمالا این خانزاده است که در سمت راست ذخیره بیت آشور می شود تا ماهینی به سمت چپ برود و برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت با پولادی رقابت کند. حسین پیش از این در استقلال اهواز، ذوب آهن و دیدار دوستانه تیم ملی با آنگولا در این پست بازی کرده بود.

پست دفاع وسط تیم ملی در لیست امروز کی روش، دو مدعی اصلی دارد. بدون تردید جلال حسینی و پژمان منتظری اولین انتخاب های او در میان نفرات دعوت شده به شمار می روند. امیرحسین صادقی نزدیک ترین نفر به این دو بازیکن است و شانس زیادی برای انجام حداقل یک مسابقه در این تورنمنت دارد. احمد آل نعمه و شاید خانزاده اما بعید است بتوانند در برزیل برای تیم ملی ایران به میدان بروند. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-01 16:15:26
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
دقت کردید به لیست تیم ملی یه بازیکنه که هیچکی فکرش نمیکرد تو لیست 100 نفره باشه حتی خودش احد آل نعمه
امیرعلی
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
سید جلال منتظری صادقی مثل بازی با کره تو قلب دفاع بازی میکنن اونم تو هر سه بازی
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
کیروش میره اونجا که دفاع کنه نه فوتبال.
جای شجاعی هم دفاع بذاره خیالش راحتتره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر