فهرست
مجید هوتن هم در صبا نمی ماند/ انتخاب تیم جدید در روز چهارشنبه!
مجید هوتن هم در صبا نمی ماند/ انتخاب تیم جدید در روز چهارشنبه!

مجید هوتن هم در صبا نمی ماند/ انتخاب تیم جدید در روز چهارشنبه!

آی اسپورت- پس از جدایی رضا عنایتی، اکبر صادقی و کیوان امرایی، این بار مجید هوتن ساز جدایی را کوک کرده و می خواهد از صبا برود؛ دلیل وی برای جدایی برخلاف سایر بازیکنان، انتقال تمرینات به قم نیست و فکر می کند پس از سه سال حضور در صبا بهتر است به تیم دیگری برود تا شرایط جدیدی را در دوران بازیگری اش تجربه کند؛ گفت و گوی هوتن با \"آی اسپورت\" را می توانید در زیر بخوانید:

در لیست مرفاوی برای فصل آینده هستید؟

شنبه برای تسویه به باشگاه صبا خواهم رفت و بعد از آن معلوم می شود که در لیست جدید این تیم هستم یا خیر.

مسئولان صبا چند روز اخیر صحبتی با شما داشته اند در این تیم بمانید؟

صحبت های اولیه شده است، اما احتمال ماندنم در صبا بسیار کم است.

پیشنهادی از سایر تیم های لیگ داشته اید؟

بله؛ از دو تیم خیلی خوب پیشنهاد دارم که هر دو تیم شهرستانی است، اما یکی از آن ها در تهران تمرین می کند و تا سه شنبه هفته آینده معلوم می شود به این تیم خواهم رفت یا نه که اگر خبری از این باشگاه نشد، چهارشنبه قراردادم را با تیم دیگر که احتمال بسیار زیاد به این تیم خواهم رفت، نهایی می کنم.

چرا در صبا نمی مانید؟

سه فصل در این تیم بودم و طبق صحبتی که با مسئولان باشگاه صبا داشتم، مشکل خاصی برای پیوستنم به تیم دیگری وجود ندارد؛ با آقای مرفاوی نیز صحبت کرده ام که در صبا نمانم و فکر می کنم شرایط برای حضور در تیم جدیدم فراهم است.

شرایط صبا بعد از انتقال تمرینات به قم را چطور ارزیابی می کنید؟

این تیم برای قم  است و از ابتدا باید تمریناتش در قم پیگیری می شد؛ اگر تمرینات درقم باشد مطمئنا پیشرفت این تیم بیشتر خواهد بود و طبق صحبتی که با آقای جهان بینی داشته ام، قرار بر این است که شرایط را برای انجام تمرینات در قم فراهم کنند.

صبا پس از انتقال کامل تیم به قم، به سرنوشت پاس و پیکان دچار نمی شود؟

در کار کردن و تمرینات کادر فنی و بازیکنان تاثیر دارد، اما مشکلی از این بابت نیست و این کار ضربه ای به تیم نخواهد زد؛ سه سالی هم که در این تیم حضور داشتم چندین تمرین را در قم برگزار کردیم و اتفاق خاصی نیافتاد؛ چون برای اولین سال است که تمرینات کاملا به قم انتقال پیدا می کند، اگر هم مشکلی به وجود بیاید مدیران خوبی که این تیم حضور دارند، می توانند مشکلات را برطرف کنند.

نظرتان راجع به صحبت های مدیر عامل صبا که گفته است امسال سهمیه آسیا می گیریم چیست؟

شاید طوری برنامه ریزی کرده اند چیزی که می گویند را می توانند انجام دهند و صحبتی که با آقای جهان بینی داشتم، ایشان بازیکنان بزرگ و خوبی را مدنظر دارند که به این تیم بیاورند و صبا را موفق کنند.

انتخاب مرفاوی برای هدایت صبا چگونه است؟

دو سال آقای مرفاوی در صبا حضور داشتند و مربی خوبی برای من و تیم بودند و نتایج خوبی کسب کردند، اما از ابتدای فصل خودشان تیم را نبستند؛ مطمئنا امسال که خودشان از ابتدا هستند، طوری تیم را می چینند که سهمیه آسیایی کسب کنند و اگر نتوانستند سهمیه بگیرند، به فکر رتبه تک رقمی هستند.

سال گذشته صبا چطور بود؟

سال بدی را پشت سر نگذاشتیم؛ ابتدای فصل را خوب شروع کردیم اما چیزی که مردم قم توقع داشتند میسر نشد و حال و روز تیم، بازی به بازی بدتر میشد و تا زمانی که آقای مایلی کهن حضور داشتند تنها 10 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده بود و این در روحیه بازیکنان تاثیر گذار بود؛ ولی صبا این پتانسیل را دارد که اگر پول به این تیم تزریق شود جزء مدیان لیگ برتر باشد؛ اگر استاندار و مردم قم کمک کنند مطمئن باشید این تیم سهمیه آسیا را کسب خواهد کرد.

آیا مایلی کهن عامل ناکامی های نیم فصل اول فصل قبل صبا بود؟

مایلی کهن ناکامی نداشت؛ آن زمان بازیکنان تنها 10درصد از قراردشان را گرفته بودند و بازیکنان با این کار مشکل داشتند و بدون انگیزه به تمرینات می آمدند؛ تا چهار بازی اول خوب کار کردیم ولی وقتی پول تزریق نشد، تیم افت کرد و آقای مایلی کهن نیز بازیکنان را درک می کردند و به این دلیل نتوانستند نتیجه مورد نیازش را بگیرند

     
آی اسپورت
2014-06-01 16:24:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر