فهرست
اصغر شرفی: زمان ما هم شهرام شب پره به اردوی تیم ملی می آمد/ هومن خلعتبری هم افتخار ایران است/ مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟
اصغر شرفی: زمان ما هم شهرام شب پره به اردوی تیم ملی می آمد/ هومن خلعتبری هم افتخار ایران است/ مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟

اصغر شرفی: زمان ما هم شهرام شب پره به اردوی تیم ملی می آمد/ هومن خلعتبری هم افتخار ایران است/ مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟

آی اسپورت- حضور هومن خلعتبری، موسیقیدان ایرانی در اردوی تیم ملی و عکس گرفتن او با برخی بازیکنان ایران از جمله محمدرضا خلعتبری، سر و صدای زیادی به راه انداخته. خیلی ها از این موضوع انتقاد کرده اند اما اصغر شرفی مثل همیشه، منطقی و صریح در این مورد صحبت می کند و علیه این انتقادها موضع می گیرد:« ما همه اش در حاشیه هستیم و اصلا در متن زندگی نمی کنیم. متن زندگی یعنی مثبت نگاه کردن. من هومن خلعتبری را دقیقا نمی شناسم اما او هم یک ایرانی است و افتخار برای کشور ما. مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟ او هزینه کرده و بازی تیم ملی را از نزدیک دیده . چه اشکالی دارد با بازیکنان مورد علاقه اش عکس هم بگیرد؟ موسیقی خوراک روح است. ما همه اش نباید به فوتبال فکر کنیم، اینجوری بازیکنان تیم ملی خسته می شوند. پس باید تفریح دیگری داشته باشند. امیدوارم یکسری افراد دست از این حاشیه سازی بردارند و در متن زندگی کنند»

اصغر شرفی از گذشته هم می گوید:« زمان ما پر بود از این عکس ها. همه بازیکنان با خواننده ها عکس می گرفتند. کسی هم حرفی نمی زد و انتقادی هم نمی کرد. بازیکنان بهترین فوتبال را هم انجام می دادند. شما بروید و علی پروین را ببینید که چقدر عکس قدیمی دارد. مگر در زمین بد بازی می کرد؟ اینها به فوتبال ربطی ندارد و بیخودی نباید اینها را به هم ارتباط داد. اصلا زمان ما شهرام شب پره و خیلی از خواننده های دیگر به اردوی تیم ملی می آمدند اما بازیکنان به زمین می رفتند و بهترین عملکرد خود را ارائه می دادند. 

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-06-01 16:28:56
نظر دهید

۱۱ نظر
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۶
حالا بیخود خط خوردن بازیکن ضایعی مثل خلعتبری رو به عکس گرفتن با اون خلعتبری ربط ندید. اگه به خاطر این قرار بود کسی خط بخوره علیرضا حقیقی باید خط میخورد که لباسش رو به هومن خلعتبری کادو داده
AMD
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
یه کلمه از دختر خواهر عروس !!!
یغما
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
زنده باد اصغر شرفى ..
هومن خلعتبرى یه هنرمند واقعیه و افتخارى براى ماست
۱
محمد
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۹
حالا مثلا کی انتقاد کرده ؟! بس کنید ...
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۷
خلعتبری گناه داشت.از بس کیروش ترسوئه.
ما از لذت فوتبال بازی کردن محرومیم فقط باید بشینیم دفاع کردن و باز ییه گله رو تماشا کنیم!!
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۱
حالا اینم اومده واسه ما زمان ما زمان ما میکنه
alpacino
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۶
اصغر مگه چیزای با ارزش هنوز تو فوتباله که هنوز پی گیرشی
فوتبال ایران شده تبانی
لابی
حمایت دولت
نابودی برق شیراز و ده تا تیم مثل برق (به طور عمدی)
فساد اخلاقی
و یه مشت طرفدار کم عقل که هنوز پیگیر فوتبال ایرانن خصوصا لیگ ایران
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۹
راست میگه دیگه.چه اشکالی داره .ب همه چیز و همه کار آدم گیر میدن و حاشیه سازی میکنن
فردین
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۸
لایک اصغر خان
۱
ابو
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۸
اقای مایلی کجائی!
00.
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر