فهرست
لوو :برای چهارمین قهرمانی به برزیل می رویم
لوو :برای چهارمین قهرمانی به برزیل می رویم

لوو :برای چهارمین قهرمانی به برزیل می رویم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی آلمان اعتقاد دارد تیمش می تواند قهرمان جام جهانی شود اما تاکید دارد که مدعیان زیادی برای قهرمانی در این دوره وجود دارند.

تیم ملی آلمان در گروه G درکنار پرتغال،غنا و آمریکا قرار دارد. ژرمن ها به دنبال بهبود جایگاه سوم خود در جام جهانی 2010 هستند و مربی شان معتقد است تیمش توان رسیدن به چهارمین عنوان جام جهانی خود را دارد.

لو به تایمز ایندیا گفت:آلمان همیشه مدعی بردن جام است برای همین اصلا تعجب آور نیست که ما یکی از شانس های اصلی قهرمانی باشیم.آلمان توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد،ترکیبی قدرتمند متشکل از جوانی و تجربه و ما تقریبا در همه پست ها بهترین بازیکنان را داریم.من امیدوارم.

اما ما تنها تیمی نیستیم که برای قهرمانی می جنگیم.هم گروهی دیگرمان پرتغال،ایتالیا،هلند و بالاتر از همه مدافع عنوان قهرمانی اسپانیا.در آمریکای جنوبی چطور می شود برزیل و آرژانتین را فراموش کرد؟برزیلی ها میزیانند و آرژانتین مسی را دارد .حتی اروگوئه که در جام جهانی قبلی چهارم شد!این ها باعث می شود جام جهانی یک مدعی خاص نداشته باشد.\"

شاگردان لوو در اولین دیدارشان باید به مصاف پرتغال بروند  لو در این باره می گوید:\"آنها  برای هر تیمی یک رقیب فوق العاده اند با داشتن کریستیانو رونالدو در چنین سطح بی نظیری.ما قبلا آنها را در یورو بردیم اما آن بازی کاملا به این مسابقه بی ارتباط است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 17:27:45
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
قهرمان نشدی می کشمت .کمتر از فینال برای ما آلمانی ها پذیرفته نیست.حواستم به کریس باشه .دفاعت مسخره بازی دربیاره رونالدو موقعیتی رو از دست نمی ده و مستقیما توپ رو تو گلت می زنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر