فهرست
قلعه نویی در به در به دنبال هافبک/ اگر بختیار نیاد چی!؟
قلعه نویی در به در به دنبال هافبک/ اگر بختیار نیاد چی!؟

قلعه نویی در به در به دنبال هافبک/ اگر بختیار نیاد چی!؟

آی اسپورت- امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال این روزها به شدت به دنبال یک هافبک بازی ساز است تا بزرگترین ضعف تیمش را برطرف کند. 
قلعه نویی در ابتدا با ایمان مبعلی تماس گرفت تا این بازیکن در تیمش باقی بماند و هم چنین شرایط جمشیدیان را هم زیر نظر دارد تا اگر مشکلات فصل گذشته را نداشته باشد او در تیم بماند.
هم چنین با منتفی شدن جضور امید ابراهیمی در تیم استقلال ژنرال خیلی زود سراغ هافبک دفاعی تیم پدیده رفت و خرسندنیا را به خدمت گرفت.
حالا قلعه نویی بیشترین نیازش را در خرید یک پلی میکر بزرگ می بیند و به امید آن است تا بختیار رحمانی را در تیمش ببیند. قلعه نویی از میانه فصل پیش با بختیار درباره آمدن به استقلال مذاکره کرده بود، اما مصاحبه ی جنجالی و نابهنگام کاپیتان فولاد کار را سخت کرده و مسئولان فولاد حاضر نیستند به راحتی این بازیکن را از دست بدهند، به خصوص آنکه دراگان اسکوچیچ هم حضور بختیار در فولاد را یکی از شروط قراردادش اعلام کرده است.
حالا قلعه نویی امیدوار است تا حضور بختیار در تیمش قطعی شود و او با خیال راحت از میانه میدانش فصل را سپری کند. اگر این اتفاق رخ ندهد مطمئنا ژنرال شکست بزرگی در فصل نقل و انتقالات متحمل خواهد شد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-01 17:25:25
نظر دهید

۲ نظر
عباس
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۱
هههههههههههههه قلعه نوعیه در به در هههههههه
-
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
اگر یعقوب کریمی نیامد من بیام امیر خان؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر