فهرست
داوبد ویا : زمان تغییر فضا رسیده بود / پیشنهاد نیویورک سیتی غیرقابل رد کردن بود
داوبد ویا : زمان تغییر فضا رسیده بود / پیشنهاد نیویورک سیتی غیرقابل رد کردن بود

داوبد ویا : زمان تغییر فضا رسیده بود / پیشنهاد نیویورک سیتی غیرقابل رد کردن بود

آی اسپورت -  خبر غیر منتظره بود. رفتن داوید ویا به ایالات متحده و تیم نیویورک سیتی. کسی انتظار نداشت تا مهاجم تیم ملی اسپانیا به این زودی از سطح اول فوتبال اروپا خارج شود اما خود ویا عقیده دیگری دارد :

یک سال حضور در اتلتیکو :
تجربه بسیار مثبتی برای من بود.نه فقط از لحاظ ورزشی که از لحاظ شخصی. وارد یک خانواده بزرگ و بسیار خوب شدم و با بازیکنان و هواداران ارتباط بسیار خوبی برقرار کردم.آنها به من کمک زیادی کردند و باعث شدند تا حس بسیار خوبی داشته باشم.همیشه این سال خوب و فراموش نشدنی در زندگیم را به یاد خواهم داشت


انتظار این سال خوب را داشتید ؟
فراتر از انتظارات من بود.وقتی به اتلتیکو آمدم آدریان و خوان فران را از قبل می شناختم و با بقیه نیز خیلی زود صمیمی شدم . آنها من را با جو اتلتیکو آشنا کردند.همه چیز بهتر از آن چیزی که فکر می کردم پیش رفت.حضور در اتلتی تجربه بزرگ و شیرینی برای من بود


رمز موفقیت
اتحاد ، رمز اصلی موفقیت است. یک باشگاه با بازیکنان مربیان و هواداران یکدل و متحد.در درون رختکن بازیکنان و شخصیت های بزرگی داشتیم. همه کسانی که در اطراف باشگاه بودند از پزشکان و فیزبوتراپ ها گرفته تا تدارکات تیم همه و همه عالی بودند.امیدوارم و مطمئنم که سال آینده نیز این روند موفقیت در اتلتی ادامه خواهد داشت.


چالش جدید
من و خانواده ام از این چالش وپروژه جدید ورزشی که در انتظار من است هیجان زده ایم. از لحاظ شحصی هم دوست داشتم با فضا و کشوری جدید روبرو شوم و معتقدم که این یک مرحله بسیار مهم در زندگی و حرفه من خواهد بود.

پیشنهادی که به من شد غیر قابل رد کردن بود. از همه اتلتیکوئی ها که همواره حامی و پشتیبان من بودند متشکرم.

از باشگاه و از ال چولو هم کمال تقدیر را دارم و همچنین از رئیس باشگاه انریکه سرزو. به هرحال از اینکه این فرصت نصیب من شد تا در خدمت این تیم باشم خوشحالم. این جابجایی ها در ذات فوتبال است و باید آن را بپذیریم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 18:11:30
نظر دهید

۱ نظر
وروجک
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۷
چرا وب سایتتون فید rss نداره؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر