فهرست
گزارش روز : مشکل بزرگ بارسا برای به خدمت گرفتن هیگواین
گزارش روز : مشکل بزرگ بارسا برای به خدمت گرفتن هیگواین

گزارش روز : مشکل بزرگ بارسا برای به خدمت گرفتن هیگواین

آی اسپورت - دیروز بود که موندودپورتیوو فاش ساخت که بارسا به دنبال گونسالو هیچواین برای پست شماره 9 است و اولین تماس ها نیز برای این خرید با ناپولی برقرار شده است .

اما این پروژه برای بارسا به این سادگی ها مقدور نیست. از طرفی باشگاه ناپولی سال گذشته برای خرید ال پیپیتا مبلغ 38 میلیون یورو پرداخت کرده و به نوعی از لحاظ اقتصادی به صرفه این باشگاه نیست که تنها پس از یک سال وی را به باشگاه دیگری واگذار کند. مگر اینکه با قیمت به مراتب بیشتری این انتقال صورت بگیرد.

دوم اینکه رافا بنیتس دیروز در مصاحبه ای صراحتا عنوان داشت که ناپولی در فصل آینده برای قهرمانی ایتالیا می جنگد و به همین دلیل باید به شدت تقویت شود.

در اولین گام ناپولی برای تقویت فاز دفاعی خود اقدام به خرید کولیبالی نموده است و در گام بعدی به دنبال جذب ماسچرانو از بارسلوناست.با این وجود امروز اعلام شد که ماسچرانو در بارسلونا خواهد ماند و مشخص نیست که ناپولی پس از ماسچرانو به دنبال چه بازیکنی خواهد رفت .

مدیران ناپولی به هیچ عنوان دوست ندارند تیمشان با رفتن هیگواین به بارسا در فاز تهاجمی ضعیف شود و به نوعی رودرروی هواداران قرار بگیرند .

البته خود هیگواین علاقمند به این انتقال است و این را هم می داند که کاندیداهای دیگری نیز مدنظر بارسا قرار دارند .

هیگواین در اولین سال حضورش در ناپولی موفق به زدن 24 گل شد . در 7 سال حضورش در مادرید  نیز در 264 بازی رسمی موفق به زدن 121 گل شده بود.

او به خوبی با فضای فوتبال اسپانیا آشناست و به همین دلیل است که پس از آگرو گزینه دوم خرید بارسا در منطقه تهاجمی به حساب می آید.

در هر صورت بارسا موانع قابل توجهی را در سر راه این انتقال می بیند و باید به انتظار روزهای آینده بنشیند.

موندودپورتیوو

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-01 19:08:45
نظر دهید

۲ نظر
کلاً زیر همه مطالب خارجی نوشته شده "موندودپورتیوو"
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
شما نمایدنه سایت بارسلونا هستید؟ انگلیس، آلمان، ایتالیا تیم یا سایت ندارن؟ رئال و اتلتی خبر ندارن؟..... متاسفم شما مثلاً بی طرف هستید
parsa68
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۵
خنده دارترین جمله: " البته خود هیگواین علاقمند به این انتقال است "
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر