فهرست
زیکو: استوریج می تواند به صعود انگلیس از گروهش کمک کند
زیکو: استوریج می تواند به صعود انگلیس از گروهش کمک کند

زیکو: استوریج می تواند به صعود انگلیس از گروهش کمک کند

آی اسپورت- زیکو، اسطوره فوتبال برزیل، تاکید کرد دنیل استوریج، مهاجم لیورپول و تیم ملی انگلیس با سبک بازی‌اش او را تحت تاثیر قرار داده است.

بسیاری بر این باور هستند که انگلیس در این جام هم نمی‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد. برخی از کارشناسان هم معتقدند سه شیر حتی توانایی صعود از مرحله گروهی را نیز ندارد.

انگلیس چند روز پیش با شکست سه بر صفر مقابل پرو برای حریفان خط و نشان کشید اما هیچ کس هنوز تیم روی هاجسون را باور ندارد. دنیل استاریج که در این دیدار گل زیبایی را به ثمر رساند برخی از کارشناسان از جمله زیکو را تحت تاثیر قرار داده است.

زیکو به خبرنگاران گفت:\" حرکتی که او در دیدار با پرو انجام داد مرا تحت تاثیر گذاشته است. سبک بازی او را می‌پسندم. فصل خوبی که در لیورپول داشت نشان از آن دارد که استوریج در امر گلزنی هم تبحر زیادی دارد. زدن بیش از 20 گل در لیگ برتر انگلیس کار سختی است. این آمار گلزنی نشان می‌دهد که حریفان برای مهار کردن او کاری مشکل دارند.

استاریج در لیورپول بازیکنی چون استیون جرارد را در کنار خود می‌بیند که موجب رشد بسیار سریع او شده است. این مهاجم جوان در آمادگی کامل به سر می‌برد و می‌تواند در گروه سختی که انگلیس در آن قرار گرفته به کمک آنها بیاید.\"

استوریج فصلی فوق العاده را با لیورپول پشت سر گذاشت و موفق شد برای این تیم در طول فصل بیش از ۲۰ گل وارد دروازه حریفان کند.

انگلیس در جام جهانی با تیم های اروگوئه، ایتالیا و کاستاریکا همگروه است.

     
آی اسپورت
2014-06-01 21:01:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر