فهرست
سه رئالی در آستانه یک افتخار باشکوه دیگر
سه رئالی در آستانه یک افتخار باشکوه دیگر

سه رئالی در آستانه یک افتخار باشکوه دیگر

آی اسپورت - فینال لیسبون خیلی بیشتر از یک فینال برای رئال مادرید ارزش داشت . فتح این جام به معنای این بود که این تیم حالا دو جام معتبر دیگر را در پیش روی دارد.

اولی سوپرکاپ اروپا که باید مقابل سویا برگزار شود و دومی نیز جام باشگاه های جهان . برای سه بازیکن رئال ، لادسیما ارزشی فراتر ار یک جام داشت . حالا آنها در آستانه کامل کردن یک چرخه باشکوه هستند .

در صورت فتح این دوجام تقریبا این سه بازیکن همه جام های معتبر موجود در فوتبال را بدست آورده اند. در میان بازیکنان فعلی رئال ،  تنها کاسیاس است که قبلا به این افتخار نائل آمده است.


راموس ، ژابی آلونسو و آربلوا

فقط سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان در ویترین افتخارات این سه بازیکن دیده نمی شود .ا این سه نفر این شانس را دارند تا با فتح دو چام پیش رو به جمع بازیکنانی بپیوندند که هر 8 جام معتبر موجود در فوتبال را بدست آورده اند.

جام جهانی ، جام ملت های اروپا ، سوپرکاپ اروپا ، جام باشگاه های جهان ، چمپیونزلیگ ،لیگ داخلی ، جام حذفی و سوپرکاپ داخلی .

در حال حاضر بسیاری از بازیکنان اسپانیا و بخصوص بارسا به این مهم نائل آمده اند . پیکه ، اینیستا ، ژاوی ، پویول ، بوسکتس ، پدرو ، ویا و کاسیاس .

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-01 23:34:35
نظر دهید

۱ نظر
حامد
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۴
افتخارات تیمی بله ولی فقط زیدان رونالدینیو کاکا و کاسیاس به تمام افتخارات فردی و تیمی رسیدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر