فهرست
اعای سیدجلال؛ آماده سوپرجام بودیم
اعای سیدجلال؛ آماده سوپرجام بودیم

اعای سیدجلال؛ آماده سوپرجام بودیم

آی‌اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «ما اردوی خیلی خوبی برگزار کردیم و برای سوپرجام برنامه‌ریزی کرده بودیم.» جلال حسینی در حاشیه تمرین پرسپولیس در خصوص قهرمانی سوپرجام پرسپولیس گفت:

«ما اردوی خیلی خوبی در کرواسی و تهران داشتیم و برای سوپرجام آماده بودیم و برنامه‌ریزی کرده بودیم. به هر حال تصمیمی است که گرفته شده، ما فقط به عنوان بازیکن و مربی وظیفه‌مان است که خوب آماده شویم. برای هر لحظه آماده جنگیدن برای موفقیت هستیم ولی تیم استقلال هم مشکلات خاص خودش را داشت. به هر صورت این تصمیمی است که گرفته شده است. شما تیم ما را دیدید. ما ۳ نفر از بهترین بازیکنان‌مان را از دست دادیم و نتوانستیم بازیکن بگیریم. نیم‌فصل اول شرایط سختی داریم. ما مقابل تیمی مثل الدحیل بازی داریم. برداشت از مصاحبه‌ قبل من بد بود؛ این نیست که جلوی تیمی کوتاه بیاییم. شرایطی که ما داریم با همه تیم‌ها فرق دارد؛ همه تیم‌ها بازیکن می‌توانند بگیرند، ولی ما از نیم‌فصل سال گذشته نتوانستیم بازیکن بگیریم الان هم بازیکن از ما جدا شده و هنوز نتوانستیم بازیکن بگیریم.»

«امیدوارم هواداران فریب کسانی که شوخی می‌کنند نخورند. ما خوب تمرین می‌کنیم. آقای گرشاسبی کارشان را خوب انجام می‌دهند؛ کادرفنی برنامه‌ریزی خوبی دارند، ولی مطمئنا ما روزهای سختی پیش رو داریم. بازیکنان ما با تمام مشکلات تمدید کردند و در اختیار تیم هستند، یک قولی به آنها داده شده بود و انجام نشد. بچه‌ها خواستند این کار را بکنند، امیدوارم که تیم پرسپولیس مثل همه تیم‌ها حمایت شود. وقتی می‌بینید که پرسپولیس خوب است، درست نیست، تیمی که از نیم‌فصل گذشته بازیکن نگرفته و الان هم مشکلات مالی و شکایت‌ها هست که خیلی زیاد هم است. امیدوارم که این مشکلات حل شود و بچه‌ها هم با فکر باز تلاش کنند. هیچ کدام از بازیکنان امسال تا امروز دریافتی نداشتند و جریمه‌ها هم هنوز برای بعضی از بازیکنان هست و مالیات‌ها هم برعهده بازیکنان است. طلب از نفت؟ متاسفانه هیچ کس زورش به نفت نمی‌رسد. مشکلاتی هست که کسی هم جرأت ندارد کاری بکند. ما هم بلاتکلیف هستیم. تیم ملی و آسیا ۲۰۱۹؟ سوال سختی است، چند روز دیگر جواب این سوال را می‌دهم. ان شاءالله که همه چیز خیر باشد. بازی پدیده؟ آقای گل‌محمدی در تیم‌هایی که بوده خوب نتیجه گرفته و شناخت خوبی هم ما از او داریم و هم او از پرسپولیس دارد. بازی اول برای همه تیم‌ها سخت است، چه تیم ما که میهمان هستیم و چه تیم پدیده که میزبان است.»

 

نود

۳    
آی اسپورت
2018-07-17 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر