فهرست
عادت برانکو برابر قطری‌ها؛ ۳ تا یا کلین شیت؟
عادت برانکو برابر قطری‌ها؛ ۳ تا یا کلین شیت؟

عادت برانکو برابر قطری‌ها؛ ۳ تا یا کلین شیت؟

آی اسپورت- پرسپولیس تحت هدایت برانکو برابر تیمهای قطری یا ۳ گل خورده یا کلین شیت کرده است. بزرگترین ویژگی پرسپولیس در دوران مربیگری ایوانکوویچ آمار تحسین برانگیز در کار دفاعی است. ولی این آمار برابر تیمهای قطری بسیار پر نوسان بوده و اگر پرسپولیس مقابل تیمهای قطری موفق به کلین شیت نشود ۳ گل می‌خورد. اولین تقابل پرسپولیس برانکو با تیمهای قطری در لیگ قهرمانان اسیا ۲۰۱۵ در برابر لخویا بوقوع پیوست. آن روزها ، آغاز دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس بود. برانکو این تیم را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفته بود و پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب حریف شد.

تقابل بعدی پرسپولیس با تیمهای قطری در فصل قبلی لیگ قهرمانان اتفاق افتاد و پرسپولیس هر چند برابر الریان شروع خوبی داشت ولی نهایتا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. اما اوضاع برای پرسپولیس در مصاف با قطریها همیشه به این تلخی نبوده و پرسپولیس با ۳ کلین شیت برابر تیمهای قطری به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یافت .ابتدا در روزی که پرسپولیس برابر الریان احتیاج به برد داشت با تساوی بدون گل متوقف شد ولی این تساوی مانع صعود پرسپولیس نشد تا این تیم در مرحله حذفی با لخویا قطر روبه رو شود و با یک تساوی بدون گل و یک برد یک بر صفر به یک چهارم نهایی صعود کند.  بازی امروز روی بد سکه به پرسپولیس رو کرد و این مرتبه ۳ بار دروازه اش باز شد.هر چند متوسط ۵۰٪ کلین شیت برابر تیمهای قطری آمار مناسبی است ولی میانگین ۱.۵ گل خورده در هر بازی برابر قطریها اصلا قابل قبول نیست و از آن بدتر آمار گل زده این تیم است که در این ۶ بازی برابر تیمهای قطری میانگین ۰.۵ گل زده به جای گذاشته است.

نود

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-02-21 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
کوهیار
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
خالیفسور ناکام همیشگی بازیهای بزرگ
اسمان
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۶
ای اسپرت عزیزتورو خدابه برانکوانتقال بدین اقای عزیز تویه بازی بدون ربیع خواه بازی کن ببین چی میشه.این اقا تیمونابود کرد.این بازیکن نیست.
۶
مثلث مرگ
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۰۷
ماهینی ربییییییییییع خواه گادوین مثلث مرگ هستند خدایا همونجوری که پرسپولیس را از شر استیلی درخشان نورمحمدی سوشا راحت کردی از شر این 3تا بخصوص اون اشغال وسطی راحت کن
۶
ایران
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۴۵
تف تو شرفت برانکو

بابا این ربیع خواه چی داره

بخدا این در حد محلات هم نیست
۲
پرسپولیس
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۴۸
اقای برانگو یکم از غرورت کم کن

یعنی این همه هوادادر اندازه ای نیستن
که به خاطرش مسلمان بازی بدی و ربیع گاه رو بیرون کنی
۱
خلیج فارس
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۱۷
همیشه فکر میکردم اگه کیروش بره
برانکو میتونه جایگزینی خوبی باشه.


اما واقعا این جوری سه تا سه تا از عرب ها خوردن
و پافشاری کردن برای به کرسی نشان دن حرف و عمل خود، بازی دادان به ربیع خواه و ماهینی و لجبازی با پاسور تیم
واقعا نشون میده که چقدر یا عقده شخصی داره
یا از دست های مشت پرده میترسه که ربیع گاه و ماهینی رو بازی میده
به علاوه اینکه چه تیم جلو باشه چه عقب ترکیب همیشه یکیه

اقای برانکو
از بازی دادن علی دایی توی جام جهانی به هر قیمتی چوبش خوردی
عبرت نگرفتی
۴
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۵۵
همه چی درست ولی چرا در همه بازیها باید ربیع گاه باشه؟ بابا برانکو فرگوسن منطورم توهین نیست بخدا استقلالی هم نیستم اما ایقدم مثل بعضیها متوهم نیستم که کارهای عجیبی که برانکو هنوز هم اسرار به انجامش داره آزمونی سرتاسر خطا آونم با چ بازیکنان رزوروی هر کس دوزار فوتبال بفهمه و پشت سرش منطق شک میکنه ی پیزی زیر کاسه هست ن نصف کاسه!
۱
امید میم
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
دوستانی که از بازی کردن همیشگی بازیکن متوسط به پایینی مثل ربیع‌خواه به ستوه آمدند، اگر بازی‌های تیم ملی برانکو را می‌دیدند، بالکل قید تیم ملی را می‌زدند. میرزاپور، ستار زارع،‌ کاملی‌مفرد و... پای ثابت ترکیب بودند، همیشه خدا. علی دایی همیشه مهاجم نوک بود و... همه عالم و آدم ترکیب تیم ملی را می‌دانستند و دقایق تعویض و نوع تعویض هم مشخص بود تا حدود زیادی. آقای برانکو هنوز جای سفت قضای حاجت نکرده، کاش تیم‌های داخلی قدرتر بودند تا این همه تیتر کذایی برای ایشان کار نمی‌کردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر