فهرست
فکری: در نساجی برای من چاه کَندند!
فکری: در نساجی برای من چاه کَندند!

فکری: در نساجی برای من چاه کَندند!

آی اسپورت – سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با نساجی مازندران به شدت از مدیران باشگاه پیشین خود انتقاد کرد.

محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهارداشت: انالله و انا الیه راجعون. خیلی سخت است در مورد درگذشت علی انصاریان صحبت کنیم. سال 76 با هم در فجرسپاسی همبازی بودیم و سال خوبی در آنجا با هم داشتیم. از آنجا دوستی ما شروع شده و ادامه داشته است. یک سالی را به عنوان بازیکن پیراهن استقلال را پوشید و سال‌های خوبی را داشت و اینکه هر دو گروه طرفدار استقلال و پرسپولیس خاطرات خوبی از او دارند. متأسفانه اتفاقاتی است که می‌افتد. به جامعه ورزش و ورزشکاران تسلیت می‌گویم. امیدوارم اگر قرار است داغی ببینیم، طوری باشد که همه 120 سال را بگذرانند و همه از وجود هم استفاده کنند.

وی در مورد بازی با نساجی تصریح کرد: فکر می‌کنم از نظر فنی بازی قشنگی باشد اما از نظر بحث‌های دیگر، من مقابل نساجی حس خیلی خوبی دارم. خانه اولم نساجی بوده و شروع فوتبال و مربیگری‌ام از نساجی بوده است و خاطرات بسیار خوبی با این تیم داشته و دارم. بحثی در مورد جدایی‌ام از نساجی بود. خیلی دوست داشتم خیلی قشنگ‌تر این اتفاق بیفتد. با حرف‌هایی که من زده بودم، دوست داشتم طبق قول‌هایی که داده بودند خیلی قشنگ‌تر این اتفاق بیفتد. فضایی به وجود آمد که نه برای من قشنگ بود و نه برای نساجی. امیدوارم نساجی هر چه زودتر جایگاه خودش را پیدا کند و موفقیت داشته باشد. حیف است که نساجی را در لیگ برتر نبینیم و یا گزینه سقوط باشد.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه نساجی شرایط خوبی در جدول ندارد، گفت: متأسفانه بعضی از دوستان ملیجک نساجی هستند یا عشق مصاحبه دارند. ما بازیکنانی که سال گذشته در نساجی داشتیم، خیلی از صحبت‌های دوستان طوری بوده که کادر فنی اینطور نساجی را بسته است، البته من هنوز هم اعتقاد دارم ما تیم خوبی بستیم. نمونه‌اش بحث علیرضا حقیقی بود که ما او را می‌خواستیم اما مدیریت می‌گفت من سال اول این بازیکن را 300 میلیون گرفتم،‌ الان هم 600 میلیون می‌گیرم اما حقیقی امسال 10 برابر این رقم را قرارداد بسته است. بقیه بازیکنان مثل ماهینی، آشوری و بقیه هم همین وضعیت را داشتند. ما همه این بازیکنان را می‌خواستیم که اگر نساجی پول داشت، جذب می‌کرد. روزهای اول که نتیجه می‌گرفتند، آقایان حاصل زحمت خودشان بود و ماشاءالله، ماشاءالله می‌کردند اما بعدش که سیر سقوطی گرفت، آمدند و این اتفاق را به کادر قبلی چسباندند.

فکری افزود: ما در نساجی تیم خیلی خوبی بستیم و من فکر می‌کردم این تیم می‌تواند جایگاه خیلی خوبی داشته باشد. یکی از اتفاقات این بوده که ابتدای فصل دوستان آمدند مرا بزنند و فاضلی را از من جدا کنند تا فکری ضربه بخورد. وقتی نیت برای بستن تیم‌تان این بود، چوبش را خوردید. یعنی با چوبی که می‌خواستید مرا بزنید، خودتان خوردید. وقتی نیت این باشد ضربه بیشتری هم می‌خورید. از طرفی مدیریت استعفا داد و سرمربی برکنار شد و هنوزم که هنوز است نساجی شکل نگرفته است. وقتی حرف می‌زنیم، روی حرف‌مان باشیم. مثلا می‌گفتند به هیچ تیمی فکر نکن. من پیشنهاد دیگری هم داشتم اما گفته بودند به جز نساجی و استقلال به هیچ چیز دیگری فکر نکن اما وقتی صحبت از استقلال شد نظرشان برگشت. از روز اول گفتند که اگر به استقلال بروی کمکت می‌کنیم و افتخار هم می‌کنیم. وقتی بنای کار را گذاشتند تا مرا بزنند، خدایی آن بالا است و خودشان ضربه خوردند. خودشان در چاهی که برای من کَندند، افتادند. ضرب‌المثل "چاه مکَن بهر کسی" همین می‌شود!  دود این اتفاق هم در چشم هواداران نساجی می‌رود. شاید هواداران ندانند و مرا مقصر کنند. اگر از روز اول می‌گفتند فقط به نساجی فکر کن، من این مردانگی را داشتم. در هر صورت امیدوارم نساجی نتایج خوبی کسب کند و در جدول جایگاه بهتری کسب کند.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش نیز بیان کرد: مرادمند و شیخ مصدوم هستند و رضاوند هم چهار اخطاره است. باز هم جا دارد تشکر ویژه داشته باشم از بازیکنانم که با تمام وجود کار می‌کنند و امیدوارم توجه بیشتری به این بچه‌ها شود که با تلاش آن‌ها این جایگاه را حفظ و بهتر کنیم.

     
آی اسپورت
2021-02-04 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر