فهرست
آخرین بیانیه کی‌روش95: ماموریت
آخرین بیانیه کی‌روش95: ماموریت

آخرین بیانیه کی‌روش95: ماموریت

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی در آخرین روزهای سال 95 بیانیه‌ای جدید نوشته که در آن به روند آماده‌ازی انتقاد کرده و البته برای شاگردانش هیجانی ساخته تا برای بازی‌های پیش رو با تلاش بی‌نهایت به زمین بازی بروند. هم در متن؛ و هم در عکسی که از مشت گره کرده‌اش در بازی با کره جنوبی استفاده کرده. این بیانیه را می‌خوانید:

دوستان عزیز. هرچند می‌دانید که روند آماده‌سازی ما برای جام جهانی به خطر افتاد اما بار دیگر زمان آن است که در زمین صحبت کنیم. می‌دانیم که در قطر، آن‌ها واقعا به قول‌هایی که در مورد تیم ملی‌شان دادند، متعهد ماندند. آن‌ها از سه مارس در کمپ آماده‌سازی برای دیدار با ایران هستند و تنها یک روز قبل از بازی‌های باشگاه‌های‌شان در لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان‌شان را آزاد کردند. برای مقابله با این سطح از آماده‌سازی، اجازه بدهید از یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند، نقل قول کنم: «هر زیانی، فواید خودش را دارد.»

اکنون زمان آن است که بازیکنانم در تیم ملی روی اهداف و رویاهای‌شان تمرکز کنند و قوی، متحد و با اعتماد به نفس باشند و کاملا به هواداران فوق‌العاده و پرشورمان متعهد بمانند. ما باید معجزه کنیم تا بتوانیم بهترین دستاورد را داشته باشیم. نباید نگران محبوبیت‌های قلابی، سرزنش کننده‌ها و بازنده‌ها باشیم. اکنون بار دیگر زمان آن است که نتیجه بگیریم، امتیاز جمع کنیم و کارمان را براساس اعتبار دائمی و احترام پیش ببریم. این تنها راهی است که می‌توانیم باعث لذت، خوشحالی و افتخار هواداران فوتبال ایران شویم. متاسفانه در حال حاضر، چند جنجال کوچک و اخبار غلط ما را احاطه کرده است. ما کسانی که این کار را می‌کنند می‌شناسیم و می‌دانیم چرا این کار را می‌کنند. اما من یک چیز یاد گرفتم و مطمئنا بخش زیادی از هواداران ما این را می‌دانند و آن این است که آنها هرگز نمی‌توانند ما را فریب بدهند.

من معتقدم که ما همیشه باید از بهترین‌ها و قهرمان‌ها یاد بگیریم: «هرکسی که با شما مبارزه می‌کند، دشمن شما نیست و هر کسی که به شما کمک می‌کند، دوست‌تان نیست.» چه اظهارنظر فوق‌العاده‌ای! متشکرم مایک تایسون قهرمان.

در این مرحله، هدف ما نگه داشتن تیم ملی در صدر گروهش در مرحله مقدماتی جام جهانی است. پسرها، برویم ماموریت‌مان را انجام بدهیم. با بهترین آرزوها

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-03-19 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
منظور کیروش از محبوبیت های قلابی، سرزنش کننده ها و بازنده ها کیه؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر