فهرست
پرسپولیس-پیکان؛ بدترین و بهترین خط حمله لیگ!
پرسپولیس-پیکان؛ بدترین و بهترین خط حمله لیگ!

پرسپولیس-پیکان؛ بدترین و بهترین خط حمله لیگ!

آی‌اسپورت- شاید باورنکردنی باشد اما تا اینجا که شش هفته از لیگ برتر گذشته پیکان حریف امروز پرسپولیس صاحب بهترین خط حمله لیگ یا به عبارتی بهترین آمار گل‌های زده است اما در نقطه مقابل پرسپولیس به عنوان قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر ضعیف‌ترین آمار را در این آیتم به نام خود زده است.

پیکان با بهره‌مندی از مهاجمان آماده‌ای مثل شهریار مقانلو و فراز امامعلی در شش بازی گذشته ۱۲ گل زده (۲ گل در هر مسابقه) و اگر خط دفاع این تیم هم به اندازه خط حمله‌اش خوب بود حالا تیم حسین فرکی جایگاه بهتری نسبت به رتبه سیزدهمی‌اش داشت. پیکان در عنوان بهترین خط حمله لیگ فعلاً با نساجی در عدد ۱۲ شریک است اما نکته عجیبش اینجاست که تفاوتی آشکار با شرایط پرسپولیس در این آیتم دارد.
پرسپولیس در شش بازی ابتدایی فصل فقط سه گل زده یعنی نیم گل در هر بازی و همراه با فولاد و گل گهر سیرجان که آنها هم سه گل زده‌اند ضعیف‌ترین عملکرد را در این آیتم داشته است.

با این حساب در بازی امروز همه نگاه‌ها به خط آتش دو تیم است. اینکه بالاخره پرسپولیس از این وضعیت عجیب خلاص خواهد شد یا خیر و البته پیکان به آمار گلزنی‌هایش در این دیدار ادامه می‌دهد یا مقابل خط دفاع پرسپولیس به صخره می‌خورد. پیکان در دو مسابقه هفته اول و پنجم مقابل شهر خودرو و فولاد موفق به گلزنی نشده است اما پرسپولیس در هر سه بازی که شکست خورد گلی به ثمر نرساند.

 
۱    
آی اسپورت
2019-10-20 14:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر