فهرست
واکنش تازه حسن‌زاده: از رای‌ها عصبانی هستند
واکنش تازه حسن‌زاده: از رای‌ها عصبانی هستند

واکنش تازه حسن‌زاده: از رای‌ها عصبانی هستند

آی اسپورت – مصاحبه اسماعیل حسن‌زاده و استفاده او از لفظ «شهرستانی» جنجالی شد و باعث شد بسیاری از هواداران استقلال و البته تیم‌های دیگر نسبت به آن واکنش نشان دهند. حالا اما حسن‌زاده در مصاحبه‌ای جدید مدعی شده از حرف‌هایش بد برداشت شده و دلیل این واکنش‌ها عصبانیت از آرایی است که صادر شده. او می‌گوید: «من گفتم متأسفانه وقتی یک جوان به تازگی از شهرستان می‌آید، وارد فوتبال می‌شود و مطرح می‌شود برخی از رسانه‌ها به سراغ اینگونه بازیکنان می‌روند و با سوالات حاشیه‌ای از آنها علیه مربی، مدیر یا فلان مسئول مصاحبه می‌گیرند و برایشان حاشیه ایجاد می‌کنند. شاهد واکنش‌های نادرست و اظهارات بی ربطی در این خصوص هستیم اما حقیقت این است که متأسفانه دوستانی که چنین واکنشی نشان دادند قطعاً این مصاحبه را نشنیده اند. درخواست من این است که ابتدا صحبت‌های من را بشنوند و بعد اظهار نظر کنند. البته می‌دانیم خیلی از این دوستان به دلیل برخوردها و احکام کمیته انضباطی که در مورد ایشان صادر شده از بنده و همکارانم عصبانی هستند که در این فرصت‌ها چنین واکنشی نشان می‌دهند.»

او در ادامه مدعی شد که به شهرستانی بودن خودش هم افتخار می‌کند: «همیشه به شهرستانی بودن خودم افتخار کرده ام و حتی افتخار می‌کنم که روستازاده هستم. قطعاً این مسئله هیچ تفاوت و اهمیتی ندارد، بلکه مثال من در این مصاحبه معنی و مفهوم دیگری داشت. به هر ترتیب امیدوارم هر فردی که می‌خواهد در این خصوص اظهار نظر یا موضع گیری داشته باشد ابتدا در جریان اصل موضوع و اظهارات بنده قرار بگیرد تا از دایره انصاف خارج نشود.»

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-03-04 22:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیسی ام
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
زمانی بازیکن دوهزاری استقلال به بیرانوند توهین و گفت بزار دو سال از آمدنت به تهران بگذرد کسی به غیرت شهرستانی اش برنخورد.از هر دست بدی از همون دست میگیری .آره بازیکن شون دعوا و کتک کاری کرده انتظار تشویق هم دارتد
۱
ایرانی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
لعنت به اموات دروغ گوت شما هنوز اون مصاحبه ات موجود است که چه گفتی حالا می خوای برا خودت تفسیرش کنی
شماها هیچکدوم تون روده راست ندارید فوری رنگ عوض می کنید آنوقت ادعای مدیریت هم میکنید
۳
احسان تاجی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
تو فقط به تیم محبوبت لنگپولیس کثیف و نجس ویتنام برس!
۳
محسن
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۲۳
دلمان برای شاه حسینی تنگ شده. بزرگی،برازنده او بود.یادم هست یک داور عقده ای،بازیکن یک تیم را اخراج کرد و حواشی و گزارش داور،باعث محرومیت نه یا ده جلسه ای آن بازیکن شد.شاه حسینی وقتی مطمئن شد که داور کذایی مورددار است و تصمیماتش زیاد با قوانین فوتبال همراه نیست،محرومیت بازیکن را بعد سه یا چهارجلسه،لغو کرد.بعدها گند آن داور درآمد!!!!
۳
پرفسور دلالویچ
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۴۹
در تنگنای حیرتم از نخوت رقیب، یا رب مباد آن که گدا معتبر شود. واقعا که یارب مباد که گدا معتبر شود. احمق بیشعور، از تو کثیفتر تو فدراسیون نداریم! بخاطر حکمهای احمقانه تو پرچم ژاپن شد سمبل تبعیض! دیگه فقط بحث سرور لنگ و لنگ نیست، هوادارای اصفهانی و ابادانی و تبریزی و اهواز یهم پرچم ژاپن رو تو بازیهاشون میارن! مسلمه از احکام تو ناراحتند. شجاع وحشی زاده اگر دوست پسرتم بود باید تا حالا ۴بار محروم شده بود. اخه تو چقدر احمقی؟!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر