فهرست
آنالیز گلهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی/ تنوع کامل
آنالیز گلهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی/ تنوع کامل

آنالیز گلهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی/ تنوع کامل

آی اسپورت- مدتها درباره تیم کی روش گفته می شد تنها روی ضربات آزاد، توانایی گلزنی دارد. اما حالا و این تیم مقدماتی جام جهانی، روی فرضیه قبلی خط بطلان می کشد و ثابت می کند تیم ملی همه راه های رسیدن به دروازه رقبا را نه تنها بلد است که امتحان می کند و موفق هم می شود. راه های رسیدن به گل در فوتبال این روزهای دنیا چگونه است؟ تیم کی روش بازیکنان حریف را با پرس به اشتباه می اندازد و گل می زند؛ تیم کی روش با تعویض منطقه بازی و زدن شوت دروازه رقبا را باز می کند؛ تیم کی روش کماکان بلد است از ضربات ایستگاهی نهایت استفاده را ببرد؛ تیم کی روش کارهای ترکیبی را بلد است و پاس پاس پاس جلو می رود تا گل بزند. در بازیهای آینده مان منتظر روش های بعدی باشیم.

 

اشتباه حریف

گل اول مان به قطر را می توان در این آیتم قرار داد. بازیکن قطر توپ را به دروازه بان شان پاس می دهد. انصاری فرد به سمت او می رود تا طبق معمول، اولین پرس تیم کی روش را مهاجم انجام بدهد. همزمان با او، قوچان نژاد هم جلو می رود. ضربه دروازه بان به انصاری فرد برخورد می کند و درنهایت دروازه باز می شود.

 

شوت

یکی از مهمترین راه های رسیدن به گل است مثل گل دوم مان به قطر. پاس تقریبا قطری تیموریان از میانه زمین به سمت راست. کنترل در حرکت توپ توسط جهانبخش و یک ضربه خشک.

 

ضربات ایستگاهی

تنها یک گل تیم ملی با استفاده از این روش به دست آمده تا منتقدان این مستمسک را هم از دست بدهند. برابر ازبکستان، ارسال شجاعی و ضربه سر حسینی.

 

کار ترکیبی

حسینی به پورعلی گنجی؛ پورعلی گنجی به حسینی؛ حسینی به عزت اللهی؛ عزت اللهی به جهانبخش؛ جهانبخش به رضاییان؛ رضاییان به آزمون و تمام. تمامی این رد و بدل شدن ها طی 18 ثانیه انجام شد تا تیم کی روش دروازه کره جنوبی را باز کند.

۳    
آی اسپورت
2016-10-12 20:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر