فهرست
بدشانسی‌های حقیقی؛ خدارو شکر زنده‌ام!
بدشانسی‌های حقیقی؛ خدارو شکر زنده‌ام!

بدشانسی‌های حقیقی؛ خدارو شکر زنده‌ام!

آی‌اسپورت- علیرضا حقیقی، دروازبانی که تا همین یکی دو سال قبل شماره یک تیم ملی بود، مصاحبه‌ای از آخرین شرایطش داشته که می‌خوانید:

جدایی از پرتغال: به دلیل مشکلاتی که در ماریتیمو رییس باشگاه با دروغ‌هایش به وجود آورد و همچنین مربی جدید این تیم، تصمیم گرفتم جدا شوم. آن‌ها مطالباتم را ندادند و در مورد اینکه قرار بود دروازبان اول هم باشم زیر قول‌شان زدند. من هم طبق بندی که در قراردادم وجود داشت تصمیم به جدایی گرفتم. متاسفانه در آن مقطع با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نتوانستم تیم مناسبی را پیدا کنم، هرچند همان زمان دو تیم پرتغالی به من پیشنهاد دادند اما واقعا دیگر نمی‌خواستم در پرتغال به کارم ادامه دهم.

شرایط ژانویه: یک هفته قبل از ژانویه و در هفته پایانی دسامبر دو تیم انگلیسی که یکی در چمپیونشیپ و دیگری در لیگ یک به من پیشنهاد دادند. ویگان اتلتیک پیشنهاد جدی داشت در تمرینات این تیم حضور یافتم. دروازه بان دوم ویگان که از لیورپول به صورت قرضی در این تیم حضور داشت مصدوم شد، که در آن زمان به من پیشنهاد عقد قرارداد دادند اما در نهایت به دلیل مشکلات مالیاتی نتوانستند قرارداد ببندند. بعد از ویگان در تمرینات باری حضور یافتم تا از شرایط مسابقه و بدنی دور نباشم که بعد در خصوص تیم پرت ویل هم بدشانسی بزرگی داشتم. من قراردادم را با این تیم به امضا رساندم اما برای کارهای نهایی آن اعلام شد که این باشگاه به دلیل مشکلات مالیاتی و البته عدم دریافت مجوز جذببازیکن غیراروپایی نمی‌تواند بازیکنی جذب کند. فرصتی هم برای دریافت مجوز وجود نداشت و حداقل زمان آن 3 هفته می‌شد که در نهایت منجر به عدم عقد قرارداد شد. باشگاه پرت ویل قدمتی 160 ساله دارد و تاکنون اینطور که گفته بودند هیچ بازیکن غیراروپایی جذب نکرده بودند و در لحظه آخر متوجه شدند که قادر به عقد قرارداد نیستند تا بدشانسی‌ام در انگلیس اینگونه تکمیل شود. البته پیش از این از تیم ساندرلند هم پیشنهاد داشتم که آنها هم به دلیل درخواست عقد قرارداد به عنوان دروازه‌بان دوم منتفی شد.

مصدومیت نابه‌هنگام: من چند روز قبل در تمرینات یکی از تیم‌های سوپرلیگ یونان نیز حاضر شدم. همه چیز خوب پیش می‌رفت و در آستانه عقد قرارداد در یک دیدار تدارکاتی برای آنها به میدان رفتم و در اوج بدشانسی دچار مصدومیت شدم. این در حالی بود که قرار بود سه روز بعد از آن و عقد قرارداد در لیگ برای آنها به میدان بروم. دقیقه 20 برای زدن توپ، پایم به زمین گرفت و این اتفاق باعث پارگی رانم شد. مشکل جدی نیست و الان در مونیخ حضور دارم و به امید خدا یک هفته تا 10 روز دیگر مشکلم برطرف خواهد شد اما این قرارداد با این شرایط برای امسال کنسل شده و باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

پیشنهادهای ایرانی: سپاهان، تراکتورسازی و نفت تهران پیشنهاد داده بودند. اولا به خاطر پرسپولیس و ثانیا به خاطر اینکه علاقمند به ادامه حضور در اروپا هستم از آنها گذشتم. من هفت سال است در اروپا حضور دارم و با سختی‌هایش ساخته‌ام و سوختم. این چالش‌ها جزیی از زندگی است و در هیچ باشگاه ایرانی جز پرسپولیس نمی‌توانم خودم را تصور کنم و بازی کنم.

دروازبانی در تیم ملی: اتفاقی نیفتاده است و یک سال و اندی به جام جهانی مانده است و نباید نگرانی وجود داشته باشد. تلاش می‌کنم در پایان این مصدومیت انتخاب مناسبی داشته باشم و بتوانم تصمیم درستی داشته باشم. در این مدت چندین بار با آقای کی‌روش در تماس بودم و همه چیز خوب پیش می‌رود و جای نگرانی وجود ندارد. اما همانطور که گفتم این مصدومیت آخری آب سردی بود رویم تا همه چیز در شرایط فعلی منتفی و کنسل شود اما زندگی ادامه دارد و این اتفاقات هم جزیی از زندگی است.

۹    
آی اسپورت
2017-02-24 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر