فهرست
نفت آخرین شانس بنگر: می‌خواهم بازی کنم!
نفت آخرین شانس بنگر: می‌خواهم بازی کنم!

نفت آخرین شانس بنگر: می‌خواهم بازی کنم!

آی اسپورت - محسن بنگر، شاید خرید بعدی علی کریمی در نفت تهران باشد. نام بنگر، به نفت نزدیک شده بود و حضور این بازیکن در بین تماشاگران بازی دوستانه این تیم، باعث شد این شایعات جدی‌تر شود. البته بنگر می‌گوید حضورش در ورزشگاه اتفاقی بوده است: «نزدیک اکباتان با دوستانم بودم که گفتند بازی نفت تهران است. فکر می‌کردیم بازی ساعت 6 و نیم باشد و وقتی که رسیدیم دقیقه 50 بازی بود و نشستیم نگاه کردیم و کاملا اتفاقی بود.»

کریمی و بنگر، در پرسپولیس رابطه خوبی با هم داشتند و حتی لیگ دوازدهم که مانوئل ژوزه تصمیم به کنار گذاشتن کریمی از پرسپولیس گرفت، بنگر جزو حامیان او بود. در سال‌های بعدی هم رابطه خوب آن‌ها حفظ شد و شاید همین رابطه، بنگر را به سمت نفت بکشاند. به خصوص که کریمی برای فصل آینده هنوز دو مدافع ثابت در اختیار ندارد.

بنگر هم قصد خداحافظی ندارد و شاید نفت، آخرین شانس او برای بازگشت به فوتبال باشد: «تصمیمم برای فصل آینده بازی کردن است و نقل و انتقالات هم تا هفته چهارم جریان دارد. من هم نه عجله دارم و نه اجباری برای انتخاب هر چیزی. پیشنهاد هم داشتم اما این پیشنهادات نصفه و نیمه بود و ترجیح دادم فعلا به آن پاسخ ندهم و نمی‌شد روی آن حساب کرد.»

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-07-17 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سپاهانی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۲
لیاقتت بدون تیم ماندن است انزمان که خودت را ضایع کردی رفتی پرسپولیس خیلی قشنگ گذاشتند تو را سینه افتاب هر چی افتخار داری از سپاهان کبیر داری تا اخر عمرت هر جا میخواهی پز بدی بگی قهرمان شدم میگویند با کی می گویی سپاهان فینال اسیا بودم با کی با سپاهان باشگاهها جهان بودم با کی با سپاهان مجبوری همش اسم سپاهان را ببری برای افتخاراتت
۸ ۳
در پرسپولیس عزت و احترام داشت
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
برای بی هویت ها بازی نکرد که به دختر کوچولوش ناسزا بگن!!
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
درکت میکنم دلت خنک شده منم همچین حسی رو وقتی داشتم که نیکبخت التماس میکرد برا برگشتن به استقلال،اعتراف میکنم هیچ چیز لذت بخش تراز دیدن حقارت یه خیانتکار نیست
۷
موراتا
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
جناب استقلالی حتما خودت رو به روانپزشک نشون بده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر