فهرست
خوب، بد، زشت؛ از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل
خوب، بد، زشت؛ از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل

خوب، بد، زشت؛ از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل

آی‌اسپورت- همه نکات نقل‌وانتقالات نیم فصل نخست لیگ شانزدهم را مرور می‌کنیم.

یارهای قدیمی: هاشک بیگ‌زاده به تیم قلعه‌نویی رفت. محمدرضا خلعتبری یک بار دیگر شاگرد حسین فرکی شد. جلال عبدی پس از استقلال خوزستان، این بار در سپاهان با عبدالله ویسی کار می‌کند. محمد نصرتی باز هم به گسترش‌فولاد برگشت و باز هم روی طعم شاگردی فراز کمالوند را می‌چشد. حمیدرضا علی‌عسگری هم یک بار دیگر با فرهاد کاظمی، تیمش را عوض کرد.

 بازگشت به لیگ برتر: میلاد میداوودی با سیاه‌جامگان، حنیف عمران‌زاده و محسن فروزان با صبای قم سه استقلالی سابقی هستند که در نیم فصل دوم، به لیگ برتر بازگشتند.    

 بمب: سروش رفیعی، بمب نقل‌وانتقالاتی نیم فصل بود.

 پدیده: پدیده‌ی کامرونی به پدیده رسید. دیوید ویلکروم که از 19 سالگی با شیرین‌فراز کرمانشاه به فوتبال ایران آمد، پس از حضور در تیم‌های لیگ یکی و بازی در نفت تهران لیگ برتری، یک بار دیگر به لیگ ایران بازگشت. هافبک طراحی که زمانی خریدار زیادی هم داشت.

 بدشانس: آندرانیک تیموریان، بدشانس‌ترین بازیکن نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بود. با توجه به حکم فیفا، استقلال از نقل‌وانتقال بازیکن محروم شدند و خریدهایی چون آندرانیک تیموریان و چپاروف سوختند. آندو امیدوار بود با بازگشت به استقلال، یک بار دیگر به تیم ملی نیز برگردد.

تلخ: بختیار رحمانی در استقلال خوب نبود تا پله‌های نزولی را دو تا یکی طی کند و به فولاد خوزستان برگردد.

خوب‌ترین: بازگشت آلویس نانگ به لیگ برتر. مهاجم لالیگایی این فصل استقلال خوزستان، دو گل زد تا باز هم رقابت را برای آقای گلی نیم فصل دوم شروع کند.  

 سرباز: تراکتورسازی بهترین سربازهای  لیگ را جذب کرد. امید عالیشاه و احمد نوراللهی به تراکتور پیوستند.

 شیرین: جدایی امین حاج‌محمدی از استقلال؟ نه. لژیونر شدن رحیم زهیوی شیرین‌ترین ترانسفر نیم‌فصل بود.  

جدول کامل نقل‌وانتقالات نیم فصل لیگ شانزدهم را مشاهده می‌کنید.

جدول کامل نقل‌وانتقالات نیم فصل
جدول کامل نقل‌وانتقالات نیم فصل

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-01-24 16:53:00
نظر دهید

۲ نظر
جاوید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
ورودی : محروم !!!!! خخخخخخخخخخ هاها هاها !!! بیچاره ها ...
۸
محسن
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
بعضی وقتها،مطالب انقدر سطحی و سخیف است که اصلا ادم فکر نمیکند مشغول مطالعه یک سایت ظاهرا اسمی و معتبر است!!!!آخه مرد حسابی،شما که میدانید و مطمئن هستید این محرومیت چند ساعت بیشتر اعتبار ندارد چرا در موردش مطلب میزنید؟!!!تو این چند سال،پرسپولیس هزار بار به خاطر بدهی ژوزه محروم و مصدوم و اعدام شد،کدام خبرش معتبر و اجرایی بود؟؟؟؟هول هول تا خبر رفع محرومیت نرسیده یه متن بنویسید و ..... . خدا وجدان سالم رسانه به شما عطا کند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر