فهرست
«همه» گزینه مدیریت استقلالند، شما چطور؟
«همه» گزینه مدیریت استقلالند، شما چطور؟

«همه» گزینه مدیریت استقلالند، شما چطور؟

آی اسپورت - خدا به فریاد برسد، وزارت ورزش دوباره می‌خواهد برای استقلال مدیرعامل انتخاب کند! در همین راستا خیلی‌ها گزینه شده‌اند و طبق روال عادی برنامه اخبار تمام مذاکرات پنهان هم رسانه‌ای می‌شود! ابتدا با حمیداوی مذاکره شد که بلافاصله تکذیب کردند، بعد نوبت اولیایی رسید و طبق شنیده‌های ما با دو، سه نفر دیگر هم صحبت شده است که هیچ ‌کدام گزینه‌های موجهی به نظر نمی‌رسند.

نکته اینجاست که تمام انتخاب‌های وزارت برای استقلال غلط از آب درآمده و از سال‌ها قبل تا امروز هیچ باشگاهی به اندازه استقلال در ایران مشکل مدیریتی نداشته است. به جرأت می‌توان گفت اگر استقلال در تمام ۵، ۶ سال گذشته مدیرعامل نداشت امروز شرایطش بهتر بود که بدتر نبود. الان هم همه نگرانند که نکند دوباره یکی دیگر از این انتخاب‌های غلط را شاهد باشیم؟ نکند دوباره وزارت از همین مدل مدیرانی که در این چند سال برای استقلال انتخاب کرده بود، انتخاب کند؟

شما حتی اگر یک مدیر را در استقلال پیدا کردید که منصوب وزارت باشد و بتوان با ماده و تبصره از عملکردش دفاع کرد، جایزه دارید. این حجم از بدهی‌ها و طلبکاران و این حجم از پرونده‌ها در فیفا و AFC اگر نشانه ضعف مدیریت نیست پس چیست؟ در استقلال بازیکن اسم و رسم‌دار که ایجنت پرنفوذ دارد همه کار می‌کند و زورش از تمام مدیران و اعضای هیئت مدیره بیشتر است. بعد هم هر کس پول دارد و یا رفیق پولدار دارد، می‌تواند به باشگاه نزدیک شود. حالا شما فقط یک لحظه این سیستم باشگاهداری را مقایسه کنید مثلاً با سیستم باشگاهداری بایرن‌مونیخ و حتی همین باشگاه‌های ترکیه‌ای و قطری تا ببینید ما چند صد فرسنگ با آنها فاصله داریم. البته که اوضاع مدیریتی پرسپولیس هم بهتر از استقلال نیست ولی حداقل پرسپولیس نتیجه می‌گیرد که همین مورد را هم در استقلال شاهد نیستیم و خروجی کار این است که استقلال در ۸ سال گذشته فقط یک ‌بار جام حذفی را تصاحب کرده است.

 

خبر ورزشی 

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-10-20 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۸
شایعاتی هست که قراره گرشاسبی رو بیارن برای استقلال !
اقلیت تاس
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۵۷
خب اشراقی کیسه کش نفهم که از بزرگان روزنامه نگاری ایران هم هستی نتیجه گرفتن پرسپولیس چه ربطی به کم بودن مشکل مدیریتش داشته؟؟؟ آخه بیشرف همین حالا مدیران کیسه را با پرسپولیس مقایسه کن ببین کدام طرف تجربه و مهارت بیشتری داشته؟؟؟ آخه الدنگ اولیایی و حمیداوی حالا بد شدن؟؟ افتخاری و افشارزاده هم که بدن.سعادتمند وفتحی هم با اون همه سابقه بد بودن..کدام پفیوزی را مدیرکیسه کنن که متوهمهای نفهمی مثل تو راضی بشن؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر