فهرست
ادعای گلف نیوز: ایران می تواند از گروهش صعود کند
ادعای گلف نیوز: ایران می تواند از گروهش صعود کند

ادعای گلف نیوز: ایران می تواند از گروهش صعود کند

آی اسپورت - سایت گلف نیوز امارات در گزارشی که درباره تیم ملی ایران نوشته، نگاه خوش بینانه ای به نتایج تیم ملی در جام جهانی دارد.

به نوشته این سایت، ایران در شرایطی به عنوان تیم اول آسیا راهی جام جهانی می شود که مشکلات مختلفی را طی چند ماه گذشته تجربه کرده است.

ایران طبیعتا باید بازیهای دوستانه زیادی برگزار می کرد اما به خاطر نبود حمایتهای لازم، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مجبور شد شاگردانش را به مصاف حریفان نه چندان قدرتمندی بفرستد و آخرین بازی دوستانه تیم ملی، 8 روز قبل از اولین بازی شان در جام جهانی، مقابل نرینداد و توباگو برگزار خواهد شد.

اما علیرغم تمام این مشکلات، ایران این بار شانس خوبی برای صعود از گروهش دارد و می تواند به عنوان تیم دوم از گروهش صعود کند هر چند که باید با نیجریه و بوسنی برای این جایگاه رقابت کند.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی یکی از با تجربه ترین بازیکنان ایران محسوب می شود که باید از جان برای موفقیت تیمش مایه بگذارد

آندرانیک تیموریان هم هافبک بسیار قدرتمندی است که در میانه میدان هوای نکونام را خواهد داشت.

ایران باید مشکل گلزنی اش را حل کند و اگر قرار به صعود از مرحله گروهی است، رضا قوچان نژاد مهاجم تیم چارلتون باید از کوچکترین موقعیتهایی که نصیبش می شود نهایت استفاده را ببرد.

در ادامه این گزارش به نقاط قوت تیم ملی اشاره شده. خط دفاع قدرتمند، داشتن چند بازیکن با تجربه و حضور بازیکنی به نام اشکان دژاگه که فصل خوبی را در لیگ انگلیس سپری کرد، نقاط قوت تیم ملی محسوب می شود.

از طرف دیگر، ایران بازیهای دوستانه زیادی نداشته و بیش از حد به جواد نکونام وابسته است. ضمن آنکه این تیم مهاجم درجه یکی ندارد و کار تیم ملی برای گلزنی سخت خواهد شد

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-02 11:55:38
نظر دهید
۱ نظر
میلاد
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
شرط میبندم ایران بدون امتیاز حذف میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر