فهرست
عزم جدی خطیبی برای یک شکار بزرگ/ آندو در لیست تراکتور
عزم جدی خطیبی برای یک شکار بزرگ/ آندو در لیست تراکتور

عزم جدی خطیبی برای یک شکار بزرگ/ آندو در لیست تراکتور

آی اسپورت- رسول خطیبی که بالاخره سکان هدایت تراکتورسازی را در دست گرفته برنامه‌های زیادی برای بستن یک تیم قدرتمند در فصل جدید دارد و یکی از گزینه های مورد نظر او هافبک دفاعی تیم ملی و استقلال، آندو تیموریان است.
به گزارش آی اسپورت، در میان گزینه‌هایی که رسول خطیبی در لیست خریدش جا داده چند مهره ملی‌پوش هم دیده می‌شود که هم‌اکنون در لیست ۲۳نفره کی‌روش جا دارند و عازم برزیل هستند. یکی از این مهره‌ها آندرانیک تیموریان است که رسول حساب زیادی روی او باز کرده تا خط هافبک تیمش را سر و سامان بدهد.
یکی دیگر از برنامه‌های اصلی خطیبی تمدید قرارداد با کریم انصاری‌فرد است که گفته می‌شد قصد رفتن به پرسپولیس را دارد. اما سرمربی جدید تراکتور قصد دارد قرارداد آقای گل فصل گذشته را تمدید کرده و او را در تبریز نگه دارد.
البته در مورد بازیکنان ملی‌پوش این نکته هم گفتنی است که هیچ‌کدام از آن‌ها پیش از جام‌جهانی زیر بار قرارداد بستن نمی‌روند و امیدوار به پیشنهادهای خارجی و ترانسفر شدن می‌مانند. آرزویی که البته رسیدن به آن برای خیلی از آن‌ها بعید به نظر می‌رسد.

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-02 11:57:04
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۵
بعد از نظمی سریال دروغهای خطیبی شروع شد : فردا با سه ملی پوش قرارداد میبندیم-کریم انصاریفرد رو نگه میداریم-تیموریان رو جذب میکنیم ... ما بیصبرانه منتظر دروغهای بعدی هستیم
-
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
آندو برگرد به تراکتور ...
بی نام
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
اگه بیاد خیلی عالی میشه
محمد
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
کریم اگه شد , خوبه, ولی اندو با ان قیمت!؟ برای تراکتور سنگینه, میشه بجای ان فرد دیگری با همان توانمندی و ارزانتر به خدمت گرفت .
حسن
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
آرزوهی رسول هم بعیئ به نظر می رسد
aydin turk
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
ما هواداران تراکتوراز امدن اندو که اصلا وفاداری به باشگاه رو نمیدونه استقبال نمیکنیم و از امدن یک کسی که هم کیشانش با ما اذربایجانی ها درجنگ هستن خوشحال نمیشویم یاشاسین رسول خطیبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر