فهرست
لطف بزرگ کی روش به پرسپولیس!
لطف بزرگ کی روش به پرسپولیس!

لطف بزرگ کی روش به پرسپولیس!

آی اسپورت -  خط خوردن محمدرضا خلعتبری از لیست تیم ملی برای جام جهانی و پیش تر کنار گذاشته شدن پیام صادقیان و محسن بنگر از این تیم، چندان به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامده است. بدون تردید هر سه بازیکن توانایی همراهی تیم ملی در جام جهانی را داشتند اما با تصمیم کی روش، این مسابقات را از تلویزیون دنبال خواهند کرد. بر خلاف آنچه بسیاری از طرفداران پرسپولیس می پندارند، عدم دعوت کی روش از این نفرات نه تنها به ضرر باشگاه پرسپولیس نیست، بلکه می تواند کمک شایانی به تیم پرطرفدار پایتخت بکند. حضور و درخشش در بزرگترین تورنمنت فوتبال، فرصت را برای اروپایی شدن پیام صادقیان فراهم می کرد تا این بازیکن پس از تنها یک سال از جمع سرخپوشان جدا شود. خلعتبری نیز با توجه به شرایط سنی اش این شانس را داشت که بار دیگر به شدت مورد توجه تیم های حوزه خلیج فارس قرار بگیرد و با پیشنهادی نجومی روبرو شود. اتفاقی که ممکن بود در صورت حضور در جام جهانی برای محسن بنگر نیز رخ داد و کار نگه داشتن این بازیکنان در باشگاه را با مشکل مواجه کند. از طرف دیگر، قلم قرمز کشیدن روی نام این نفرات، انگیزه آن ها را در لیگ چهاردهم چندین برابر خواهد کرد. شکی نیست که آن ها از اولین روز تمرینات تا آخرین روز لیگ، برای اثبات شایستگی نادیده گرفته شده شان در راه حضور در جام جهانی بازی می کنند و به کمک این انگیزه قابل توجه می توانند در مسیر رقم زدن بهترین فصل فوتبالی شان قرار بگیرند. در واقع تصمیم کی روش برای کنار گذاشتن این نفرات علیرغم ظاهر تلخ و طعم گس اش برای پرسپولیسی ها، در لیگ پیش رو کمک حال باشگاه آن ها خواهد بود. چیزی در مایه های همان ضرب المثل قدیمی که در آن عدو سبب خیر می شود.

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-02 12:35:20
نظر دهید

۵ نظر
arman
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
می خوام عدو سبب کار خیر نشه مردک تیمملی رو کرده باند بازی خجالت هم نمی کشه 2 زار هم مربی نیست شانسکی رفتیم به جا م جهانی ازبک رو که اونجوری تو ازبکستان بردیم با ضد حمله و گل درستی که گرفته نشد به لبنان که باختیم با پاس جباری که دربین راه خورد به بازیکن حریف امارت رو بردیم کره رو که تو آزادی اونجوری و تو بازی برگشت به حالت استرالیا بردیم یک بازی خوب هم ندیدیم خدا بخاطر تبیه دو تا تیمی دیگه که تبانی کرده بودن این هدیه رو به ما داد که بریم جام جهانی این مردک رئال مادرید رو با اون همه بازیکن کهکشانی به گند کشید تا حرف می زنیم می زنن تو سر ما که این دستیار فرگوسن بود ای بابا بوده که بوده مگه این مردک مویس رو فرگوسن پیشنهاد نداد !! ما که از گروه صعود بکن نیستیم ولی این دفعه ما رو سوراخ سوراخ می کنن
سعید
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۷
هیچی نمیشین امسال هم هاها
میرزا
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
همین الان هم قلیونیان میتونه به تیم ملی بوکس ایران بره....الخلعتبری هم میتونه به تیم ملی کشورش امارات بره...
alpacino
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
کسی که این مطلب رو نوشته از قدرت منطق و آنالیز کمی برخوردار بوده.
تحلیل های باد هوایی ضمن این که کمی گرایش بسمت قرمز در قلمش دیده میشه و بجای مثال آخر باید میگفت قمار باز واسه این که نترکه بگه به ..م. یا گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف پیف..
بارانداز
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
این جملات ما رو یاد ضرب المثل معروفی در مورد قماربازها میندازه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر