فهرست
کریم انصاری فرد 19 گرفت!/ مرور گلزنی های شماره 10 تیم ملی در این فصل
کریم انصاری فرد 19 گرفت!/ مرور گلزنی های شماره 10 تیم ملی در این فصل

کریم انصاری فرد 19 گرفت!/ مرور گلزنی های شماره 10 تیم ملی در این فصل

آی اسپورت - 

مهاجم جوان اردبیلی فوتبال ایران، پس از سپری کردن فصلی نسبتا ناموفق در پرسپولیس، راهی تبریز شد و در لیگ سیزدهم پیراهن تیم تراکتورسازی را بر تن کرد. او در طول فصل تنها در دو مسابقه این تیم به بازی گرفته نشد. یک بار در دیدار هفته اول برابر پرسپولیس و یک بار نیز در برابر گسترش به غلت 3 اخطاره بودن.

گلزنی های کریم انصاری فرد برابر تراکتور از هفته سوم و در دیدار با ذوب آهن آغاز شد. بعد از نمایش درخشان در ان مسابقه، کریم تا هفته هشتم هیچ گلی به ثمر نرساند. این بازیکن اما از دیدار برابر صبا اوج گرفت. او در نیمه دوم نیم فصل اول، 7 بار دیگر توپ ها را از خط دروازه رقبا عبور داد. 3 تای این گل ها البته سهم تیم استقلال خوزستان شدند. انصاری فرد نیم فصل دوم را نیز با گلزنی برابر پرسپولیس پرقدرت استارت زد و در ادامه به تیم های سپاهان، سایپا، ملوان، فولاد، استقلال خوزستان و استقلال تهران گل زد تا با 14 گل زده بهترین گلزن لیگ فوتبال ایران لقب بگیرد و برای دومین بار عنوان آقای گلی را از آن خود کند.

خرید خوب تیم تبریزی، در دیدار این تیم برابر نفت مسجدسلیمان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، گل دوم تیمش را رقم زد تا خیال این تیم را از صعود به مرحله بعد راحت کند. در این مرحله نیز، ماموریت خطیر به ثمر رساندن گل دوم مسابقه و دو برابر کردن اختلاف به کریم رسید و او با موفقیت تیم را به سمت مرحله نیمه نهایی هدایت کرد. او در مسابقه فینال نیز موفق شد پاس گل قهرمانی تراکتور را صادر کند. کریم انصاری فرد یکی از زیباترین گل های این فصل لیگ قهرمانان را نیز به ثمر رساند که تنها گل او در این تورنمنت بود. 

از زمان ورود کی روش به فوتبال ایران، کریم در 6 مسابقه مختلف در تیم ملی گلزنی کرده است. در جریان برگزاری آخرین دوره لیگ برتر، او پس از نزدیک به 3 سال با گلزنی در تیم ملی آشتی کرد و در دقیقه نود مسابقه مقدماتی جام ملت ها با کویت در کرج دروازه این تیم را گشود. نزدیک به دو ماه بعد، این بازیکن زننده تنها گل ایران در دیدارهای دوستانه اردوی اتریش شد. گل زیبای شماره 10 در برابر آنگولا، نهمین گل ملی او به شمار می رفت. این بازیکن در مجموع در این فصل 19 بار گلزنی کرده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-02 16:03:15
نظر دهید

۱ نظر
کلاشیان
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۳
یه گل هم به الاتحاد زد.قشنگ هم بود.گلای جام باشگاه ها رو هم حساب کردی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر