فهرست
قاب ویژه: نیمکت پرسپولیس دیگر خالی نیست
قاب ویژه: نیمکت پرسپولیس دیگر خالی نیست

قاب ویژه: نیمکت پرسپولیس دیگر خالی نیست

آی‌اسپورت-  قرمزها از ابتدای فصل هم با کمبود نفرات روبرو بودند اما با آغاز فصل و سپری شدن نیم فصل نخست، هر هفته یک یار از پرسپولیس کم شد تا جایی که آن ها با لشگری از مصدوم و محروم مقابل ماشین سازی صف آرایی کردند. در ترکیب اصلی این تیم آدام همتی و حمیدرضا طاهرخانی جوان بازی می کردند و در ادامه نیز 2 یار تعویضی جوان وارد زمین شدند.

 آدام همتی در پست دفاع راست حضور داشت و حمیدرضا طاهرخانی نیز جلوتر از او بازی می کرد. این دو بازیکن نزدیک به یک ساعت زوج خوبی را تشکیل دادند اما برانکو تصمیم گرفت جووینکوی تیمش یعنی طاهرخانی را بیرون کشیده و سعید حسین پور را به زمین بیاورد. حسین پور بیست ساله نیز در چند صحنه استعداد خود را نمایان کرد و نشان داد می تواند در آینده بیش از این به میدان برود.

محمد امین اسدی دیگر بازیکن تعویضی پرسپولیسی ها بود. او در دقیقه ۸۲ به جای علیپور وارد میدان شد و یک فرصت گلزنی هم داشت که ضربه اش به بیرون رفت. اما در وقت های اضافی اسدی در موقعیت تک به تک دروازه ده خسوس را باز کرد که داور به اشتباه این صحنه را آفساید گرفت.

 به هر حال با این شرایط و با بازگشت بازیکنان باتجربه پرسپولیس و همچنین اضافه شدن خریدها، خیال برانکو از نیمکت با داشتن بازیکنان جوانی چون حسین پور، اسدی، طاهرخانی می تواند راحت باشد. در کنار این ها باید احمد بهاروندی، شاهیان عباسیان و... را نیز قرار داد که بازیکنان با استعدادی هستند.

۲۴ ۱  
آی اسپورت
2018-12-01 12:32:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
سعید حسین پور بسیار با آینده است.. مثل احمد نوراللهی بی حاشیه و سر به زیره ، محمد امین اسدی واقعا میتونه خودشو در سطح یه پدیده معرفی کنه و چشمها رو خیره کنه اما حاشیه فکر کنم دورش زیاده ، اما حمید طاهرخانی خیلی بازیکن معمولی و متوسطی نشون داده ...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر